Rapl (2016) (seriál)

Trošku pomalejší rozjezd.... No pomalejší. Po pravdě,po druhé epizodě přišlo takové to šmarjá tohle už Pachl neroztlačí ani z kopce.... Ale rapl Čermák, Lexa Pyško, Lukin Příkazký a trotl z reklamy na jistou banku,mě tak nějak udrželi ve stavu bdělosti a musím říct, že to nakonec stálo za to.... Ano,to že i my Češi umíme s dobrým castingem stvořit solidní krimi počin, dokázalo už 1. oddělení. Ale tohle je vyloženě pokus o drsný detektivní thriller.... Ano někdo tady už psal že je to snaha o napodobení severské krimi,ale na to mi sedí tak úvodní znělka,tohle je na to až moc zápaďácky masérské... No já nevím jak vy,ale já si dám klidně nášup ..

Venom (2018)

Někdy nejni od věci hodit okem na ČSFD,před návštěvou kina.... Zatímco před dvojkou Deadpoola jsem byl natěšený jak rozmazlený spratek před štědrákem a pak se cítil jak naivní smrad z chudé rodiny po štědráku,tady to bylo přesně naopak. Druhý díl hnusného avokáda sem tam zachránilo Rko,tady sice očividně scházelo,ale tragédie se nekonala. Hardy je prostě Hardy a přesto že mu tady ojel prdel mimozemský asfalt,je to furt Hardy.... Teda aspoň napůl.... Akční závěr je krapet nepřehledný a 3D opět v podstatě zbytečné. Venom není nic extra pod sluncem,ale je to zábavná komiksová jízda,která v rámci PG 13ky nabízí asi to nejdrsnější co jí dětský rating dovolí. Takže vzhlížejme úpěnlivě ke dvojce a doufejme v Rko a Woodyho Harelsona.😋😋

Sbohem, baby (2007)

Co to kurva?!! Ben vypadá jak předseda klubu voličů Jirky Drahoše,hraje kolikrát hůř než Robert Rosenberg a pak si sedne na director's sesli a vykouzlí krimi jako by vylezl Fincherovi z prdele!!! Teda tenhle film už si od začátku koledoval o hvězdičky,jako miss Monaghan o smetanový knírek. Casey sice vypadá jako drsnější verze Péti Lexy z gaybendu slza,ale celkový dojem rozhodně neruší.... Do toho Morgen Svobodný muž , který umí i když neumí,on totiž žádný sfušovaný role nedělá. A jako kapička na Benově žaludu,Ed Harris kterému tady k dokonalosti chybí akorát jabko na bodlinách... Ovšem jak již jsem s grácií a něhou sobě vlastní naznačil o pár řádků výše roli bodliny v tomhle majstrštyku zvládla levou zadní Michelle. Čili Beníku jen tak dál,jak zpívá tvůj dark jmenovec "život je Sweet chilli live song"

Coco (2017)

Tak tohle je naprostá pecka!!! Perfektní vizuální stránka,jen podtrhuje tenhle neskutečně vymazlený animáč. Parádní příběh s úžasným posláním. Na konci mi tekly slzy jak hrachy a to u animované pohádky rozhodně nebývá zvykem.

Do útoku (1987)

Mám to rád. Sly je prostě Sly,a David Mandenhall je celý film na tečku. Jo a eště stojí za zmínku ten štramák, co žere doutníky;-)

Taxikář (1976)

Aaaave Martin!!! Tohle bylo opět pokoukáníčko! Teda nevěřil bych,že může být takový požiteček čučet hoďku a půl na Roberta jak zevluje v taxíku a pozvolna mu začíná hrabat... Finále goood...

Bůh s námi - od defenestrace k Bílé hoře (2018) (TV film)

Nějak jsem to celé nepobral.... Na 77 minut dlouhé až až.... Většinou se snažím české filmy vytáhnout ze sraček,ovšem tenhle tam žel bohu asi fakt patří...

Dabing Street (2018) (seriál)

Konečně dobrý pokus o český sitcom. Po čtvrté hvězdě další trefa do černého od ultrapravicové ČT. Melíšková a spol. mě bavili celý seriál,i přes občas přestřelený a na hranici trapnosti balancující humor.

Než jsem tě poznala (2016)

Ale joo,taková romantická pohádka ze současnosti. Nevím proč,ale zatraceně dobře se na to kouká a vzhledem k již několikrát viděnému tématu to ani nenudí.

Pacific Rim: Povstání (2018)

No tyyy jojo. Jedničku jsem pro jistotu nedal vubec,ale na dvojku jsem se nechal ukecat od paní domácí. Paní domácí má ráda velké příšery :-P:-P Demoliční orgie každopádně pomočí i Supermana s BatAflackem... Čajna přidala uleťácké barvy a jageři vypadali jak z manga komiksu. A jako bonus lolitečka,od které by si lecjaký sbormistr nechal bezevšech skurpulí přežvýkat snickersku. Vzhledem k tomu,že jsem to pod 3D brýlemi, které dovedli 2D efekt k dokonalosti, zalomil jen asi třikrát, dávám za lidovku.