Cvalek

Cvalek

Beze Jména

Česko
Nikdo - Bezejmenný (Filmový Fanoušek)

7 bodů

Moje biografie

od nejnovějšíchpodle abecedy
  • 30.1.2016
  Andrea Del Boca
  (herečka)

  Andrea Del Boca se narodila 18.října v roce 1965 v Buenos Aires v Argentině, je herečka a zpěvačka. Pochází z herecké rodiny její otec Nicolas Del Boca je producent a režisér, její sestra Anabella Del Boca ji navrhuje šaty , manžel její sestry je slavný scenárista tele-novel Enrique Torres, její matka je její osobní asistentka… (více)

  • 9.1.2016
  Bey Logan
  (scenárista)

  Bey Logan se narodil a vyrostl v Petersbouroughu v Anglii a v současnosti žije v Hongkongu. Je zakladatelem a prvním šéf redaktorem časopisu Impact a napsal knihu Cinema Hongkong. Logan je také celoživotním fandou Bruce Leeho a je celosvětově uznávaným odborníkem na Hongkongskou kinematografii, speciálně na akční filmy.

  Stejně… (více)

  • 28.2.2016
  Gabriel Corrado
  (herec)

  Gabriel Corrado celým jménem Gabriel Andrés Andreachi Corrado  je argentinský herec, producent a spisovatel, který se narodil 12.prosince 1960 v Buenos Aires. Je známý především jako  představitel televizních telenovel. Má dva bratry  Guillerma a Fernanda Corradovi , oba se stali novináři. Gabriel šel studovat na univerzitu… (více)

  • 30.1.2016
  Gustavo Bermúdez
  (herec)

  Gustavo Bermúdez  celým jménem Gustavo Ariel Bermúdez Ricciardi  je argentinský herec, který se narodil 21. července 1964 v Rosario Santa Fe v Argentině. Jako malý kluk sledoval americké seriály a tak se rozhodl že se stane hercem, po skončení školy se přestěhoval do Buenos Aires a začal pracovat jako herec.

  Jeho první role… (více)

  • 8.6.2020
  Luciano Castro
  (herec)

  Luciano Castro je argentinský herec. Jeho otec byl brankař fotbalové klubu Atlético Chacarita Juniors. Rovněž působil jako brankář až do sedmé divize v klubu Parque a Argentinos Juniors a stal se předběžným výběrem pro argentinský tým U-20. Šestnáct let je fanouškem poloprofesionálního boxu. V roce 2002 se stal otcem svého… (více)

  • 9.1.2016
  Osvaldo Laport
  (herec)

  Osvaldo Laport je uruguaysko-argentinský herec, zpěvák, divadelní režisér, aktivista a podnikatel, narodil se 12.srpna 1956 v Uruguayi v Juan Lacaze. Později jeho rodina emigrovala do Argentiny přesněji do městečka Don Torcuato (v severozápadní části Velkého Buenos Aires), kde potom začal studovat herectví na Luise Tasca se… (více)

  • 5.8.2016
  Peter Lanzani
  (herec)

  Peter Lanzani rodným jménem (Juan Pedro Lanzani) je argentinský herec a zpěvák který se narodil 24.srpna v Buenos Aires. Studoval na anunciación de Maria School a Belgrano Day School v Buenos Aires. Ma tří bratry. Hrával ragby ale kvůli své snáze o herectví s hraním ragby skončil. V roce 2004 začal svou kariéru jako model pro… (více)