Hra na oliheň (2021) (seriál)

Lidi mají rádi lůzry všeho druhu, hlavně násilí a krváčky. Korejci se toho nebojí a servírují kruté, nekompromisní vyvvražďovačky formou dětských her. Ohavně úchylná panenka na konci prvního dílu ukazuje, že to nebude žádná procházka růžovým sadem s mopsíkem v tašce od Vitona. A hlavně, jak se začne skleněné prase pod stropem plnit lovama, jde morální kredit do hajzlu a i zavilí dobráci začnou dělat skrčky. Postupem času se začíná přitvrzovat a hry nabývají na brutalitě a zákeřnosti. Když, už jsem si myslela, že to brutálnější být nemůže, tak záhy bylo. Za prachy cokoliv, lidi se neštítí ničeho, ani na sobě. Na to všechno dorazí asi v druhé polovině dekadentní zvrhlá VIP bílá smetánka v ještě dekadentnějších maskách. A zábava pro otrlé může začít. Šampus teče proudem, sázky na vítěze jsou astronomické a služebnictvo je vyšperkované k dokonalosti a připravené k uspokojení všech potřeb zhýralců. Tento díl je opravdu klenotem série. Hlavní hrdina je sympaťák a chceme, aby vyhrál a odnesl si nadité prasátko a dal si život do cajku. Určitě pozor na starého kmeta. Zdání může klamat. Konec otevřený a hurá na další ďábelsky krvavé hry. Po neskutečném Parazitovi další pecka z produkce šikmookých ďáblů. I když tohle není můj šálek kávy, sjela jsem to jedním dechem.

Pitbull: Ostatni pies (2018)

Série Pitbull je pro mě jednoznačně lahůdková záležitost a sjela jsem to jedním dechem. Pohled do fajnové společnosti polského podsvětí toho nejhrubšího zrna je parádně natočená a hlavně Kobiety jsou ostré, jak břitvy, že i ostřílení pojebi toho největšího zrna se červenají, jako malí hoši v koutku. Poláci zkrátka umí a poslední dobou mi dělají velkou radost. Naše skomírající  filmová tvorba by se měla inspirovat a nemusí chodit daleko, stačí kouknout směrem na sever. Těch vyčpělých, slaboduchých komedií je už fakt moc. Kromě Zátopka a Prvoka je to jedna hrůza za druhou. Kolečko si utrhl pěknou ostudu s poslední, prý peckou a může se modlit, aby mu Spáčilka dala aspoň 10% ze soucitu k trpícímu divákovi, který měl odvahu jít do kina.

Tom a Jerry (1940) (seriál)

Jedině Tom, jemu jsem vždycky fandila. Nejlepší jsou staré díly. Ty vsuvky kostlivce se strašidlem neměly chybu.

Love Island (2021) (pořad) odpad!

Zvědavost přemohla rozum. Po 10 minutách sledování tohoto odpudivého zvratku, mi přišla daleko příjemnější zábava vrážet si pod nehty manikurní nůžtičky. Tohle je ideální pomůcka na spáchání sebevraždy, když už vás nebaví život a nějak chybí odvaha to udělat. Po několika minutách sledovaní tohoto rádoby konkurzu na porno bizár to půjde samo. Tfuj tajksl.

Jak jsem se stal gangsterem (2019)

"Kurva, chci být zavřenej za něco pořádnýho a ne kurva za ADHD rozpuštěný ve vodce". No tím je ve zkratce řečeno, jakým směrem se film ubírá. Kulervoucí, chlívácká, gangsterská záležitost z produkce Made in Poland. Vyšperkovanej slovníček v čele s pizdama, kurvama a jinýma libozvučnýma slovíčkama. No a v polštině to nabírá ještě extra na síle. Chceš založit gang, v Polsku rozhodně založíš družinu. Válela jsem se smíchy a musím říct, že naši severní sousedé jsou ve formě a po Klér a Corpus Christi další vymazlená záležitost se skvělou muzikou a geniálníma hereckýma výkonama. Z Waldena mě slušně lechtala nosní přepážka, protože ten co vyfrkal, to by porazilo vola. Takže pojďme si pořádně přepudrovat nosánky a všechny pořádně dojebat, ať ve městě zavládne zas rovnováha. Ať dealeři, šlapky a hlavně Gangsteři mají klid na svůj byznys.

The Haunting - Záhadné sídlo Bly (2020) (série)

Pro duchařiny mám velkou slabost. Obvzlášť stará sídla plná stínů, temných zákoutí, kleteb, duchů a podivných lidí, které je obývají. A to sídlo Bly rozhodně splňuje. Ač nedosahuje kvalit Domu na kopci, stále je to velmi koukatelná záležitost s opulentní výpravou a atmosférou, to Netflix umí na jedničku. Herecké obsazení výborné i když nedisponuje extra velkými jmény. O to je to lepší, neokoukané tváře jsou velkým plusem a Olivera Jacksona Cohena není nikdy dost. Samozřejmě nesmí chybět děsiví spratci s psychotickýma výrazama v ksichtech, od kterých nevíte co máte čekat. Ti tomu dodávají ty správný grády, když se nečekaně zjeví za zády stejně ujetých dospěláků a vypadají, že je v příští chvíli nějakým sadistickým způsobem zlikvidují. Ideální pokoukání v sychravém podzimním počasí.

Téměř dokonalý (2012)

Dáni zkrátka na co sáhnou to se jim daří a může to být i kýčovitá romantická komedie plná otřepaných klišé a lehce zapáchající hollyúdským výplachem. Stačí, aby obsadili Nikolu Šohaje a je o zábavu postaráno. V téhle herecké poloze jsem ho viděla poprvé a musím říct, že mi vzal vítr z plachet. Stále mě umí překvapit a mile. Ovšem nečekejte, že hraje sofistikovanýho slušňáka. Ten jeho nekonvenční extra strup Gordon mě bavil neskutečně a chvílemi jsem fakt vřískala smíchy, protože ta jeho buranská jízda je boží. Takovýho chlapa a dárce spermatu bych brala okamžitě. Ten jeho soused Rune, který byl nakonec inseminátorem a zdál se daleko vhodnějším kandidátem nakonec neměl žádnou šanci. Rozhodně stojí za to zjistit proč. V TV dávají pod názvem Téměř perfektní. A to Gordon rozhodně je.

Prvok, Šampón, Tečka a Karel (2021)

Už strašně dlouho jsem nedala českýmu filmu plnou palbu a myslím, že právě nastal ten správný čas. Ač je to film hlavně zaměřený na chlapce a jejich svět, tak jsem si to užila mooooc. Knížku jsem též četla a povedlo se to skvěle. Kluci hráli náramně, to se musí nechat. Obvzlášť Prvok a jeho trampoty s pičí farmou. S ním jsem soucítila moc. A jeho výkony na podiu byly úchvatné. Šampon určitě zvedl tlak feministické sebrance. Jeho šovinistický, sexistický prasátko znuděné životem, bylo lahůdkový. A právě tyto prasátka ženský nejvíc berou. No a pak tu máme Tečku, klasickýho lampasa, co se vrátí z mise a má koule k prasknutí a nutně potřebuje upustit páru. O co víc je chlap, jako voják, jak uvidí ženskou, sesype se jako domek z karet. K tomu starostlivá maminka, která je jak osina v prdeli a nezavře chvíli klapačku. Je třeba urychleně opustit frontu a pakovat se kamkoliv. No a Karel zalovenej borec, co si žije na vysoké noze. Firmička, pěkná kára, byt, manželka chtivá dětí, co se kurví se Šamponem. Mimochodem Martin ukázal dost pěkný štýlko, jak se producíroval nahulatej po kanclu. Pašák se nezdá. Alfa samec Maštalír si zařádil v kanclu a trošku ji uklidil, po zjištění, že už se víc nenapakuje. Zábavná i dojemná podívaná. A krásná sonda do mužského světa byla potřeba jako sůl a chlapi jsou určitě spokojení. Výborná hudba a hlavně vypalovačka Dobrá zpráva. Zasloužila si být na začátku, aby ji všichni slyšeli. Po Teorii tygra konečně zas film co stojí za vidění. P.S pro Vlada666, trošku nadhledu by neuškodilo, jsou daleko horší věci, nad kterými je třeba se takto zamýšlet!!!!

Loki - Season 1 (2021) (série)

Přemýšlím, co by byl Loki bez Tomina, protože právě on mu vtiskl sílu postavy, charisma a tu ďábelskou prohnanost, ale na druhou stranu i milou a sympatickou duši a já mu fandím. Marvelovky neprožívám, ale Loki je zábavná podívaná, která mě baví stejně, jako mě bavil Agent Carter. S druhou sérií se dost courají, chtělo by to pohnout kostrou. Tomina bych ráda viděla, jako Bonda a nástupce Craiga. Je ideální typ a dokázal to, už v Nočním manažérovi. Obleky mu sedí pekelně, vysoký, urostlý a čertíci mu v očích jen hrají. Navíc je výborně pohybově nadaný, ty jeho taneční kreace nemají chybu. Není prototypem jednoho typu postav, má širokej záběr a dokáže zahrát v podstatě cokoliv. V kruhu koruny, jako Jindřich V. je vynikající, jedno z nej zpracování a v High Rise a Přežijí jen milenci též a navíc mu pán bůh nadělil krásnej hlas. Jo holt někdo se umí narodit.

Pěreval Ďatlova (2020) (seriál)

Matička Rus je ve výborné kondici, jak se zdá. Tahle lahůdka mě teda pěkně dostala. To originální zpracování, dokonalá mysteriozní, tísnivá, až hororová atmosféra, to je teda něco. Užasně natočeno ve dvou liniích. To tomu dodává neskutečnej šmrnc. Skvělé herecké výkony a neokoukané tváře, to jsou vždycky velké plusy. Oleg a Káťa mně samozřejmě učarovali a tvořili krásnou osudovou dvojici. Ďatlovova partička byla tak dokonalá, že jsem měla pocit, že jsou to opravdu oni. Tak čestní, ušlechtilí, prostě bezchybní, jak se na Sověty patří. Ty padesátý léta na mě přímo dýchaly. No tohle je náramná pecka. Pjotr je velký sympaťák a uchvátil mě, už v Dueljantu, což je další skvělá zálažitost. A ta ruština, tu jsem si teda užila moc. Takže pět velkýh hvězdic a klidně i víc.