13 (2010)

Tohle mě teda hodně dostalo. Výbornej , mrazivej snímek o tom, kam až člověk dokáže zajít, kvůli prachům. Co všechno je ochotnej podstoupit, získat, ale hlavně ztratit. Dost zvrácená hra na ruskou ruletu o těžký balíky peněz. Výborně vybudovaná atmosféra. Hlavní hrdina skvěle zahranej, jeho morální konfrontace se zvrácenou realitou výborně vystižená. Je to hodně syrový, chvílemi až sterilní a na druhou stranu plné dusné tíživé a emocionálně vypjaté atmosféry. Uff ještě teď mám z toho mrazení v zádech.

Válka proti všem (2016)

Tihle dva rádoby poldové, se tak dlouho hledali, až na sebe zbyli. Tihle dva se s tím fakt neserou!! Přece nebudou makat, jak ti z...i okolo, když si můžou vydělat balík a pěkně s ležérní grácií. Stačí sejmout jednoho mima, zrušit mu zubní kartu,štípnout mu balík cukrkandlu a pak si stylově přepudrovat nosánky na pánským hajzlu v jednom kulečníkovým hampejzu a rozjet zábavnou, hodně odvázanou a děsně sprostou jízdu, plnou výborné muziky a skvělých momentů. Jako vždy výbornej Majkl a Alex opět ve velkém předvádí svůj metrosexuální šarm. Parádní oddychovka, když člověk nechce moc namáhat mozeček a jen se tak příjemně pobavit.

Špión, který mi dal kopačky (2018)

Jedna hvězdička za Prahu, jinak otřesná sračka. Mila Kunis stržená, jak závit, občas by se mohla najest a skočit si na Endokrinologii.

Složka 64 (2018)

Excelentní kriminálka!!! Viděla jsem všechny díly, ale tahle je opravdu topková. A jelikož dobrých kriminálek je ještě míň než šafránu, tak tohle je požehnání. Asad s Carlem jsou prostě tandem snů a Rose je krásně doplňuje. Carl konečně vyměkl a dal průchod emocím a svým neotesaným způsobem vyznal Asadovi nehynoucí přátelství a srdcervoucí přání, aby ho neopouštěl. Ovšem musel se na to pořádně sjet odvarem z Blínu. Jinak pořád ten asociální autista, protivnej, všude kouřící a jako vždy neomalenej, bez špetky taktu. Asad jako vždy Carla umírňuje a hlídá, jako ten nej parťák. Parádní zápletka, výborný ironický humor. Super natočený a napínavý od začátku do konce. Navíc podle skutečných událostí, které nejsou pro Dánsko moc k chlubení. Co víc si přát v tomhle počasí? Běžte do kina, Složka 64 je otevřena. Skoda, že nejsou práva na další díly. Olsen je dost plodnej, má už další tři díly. Tak snad to nějak klapne a bude se točit dál.

La La Land (2016)

Extrémně kýčovitá slátanina. Ovšem je mi jasný, že Amerika zas kvičela blahem. Ocenění tady mi přijde teda hodně mimo mísu . Akademie zřejmě před oceněním řádila na nějakým bujarým večírku a podle toho to taky dopadlo.

Bezva ženská na krku (2016)

Hi, hi , neříkám, že je to nějaká extra sláva. Ale ten film je tak milej a příjemnej , že jsem nemohla jinak. Mireček Táborský a Ondřik Vetchý jsou tady prostě úžasní a ta modelína Hřebíčková ze štatlu do toho malebnýho venkova sedla , jak prdel na hrnec. Taky bych se k narcisovi Langmajerovi nevrátila, ani za zlatou kreditku. Už jen pro tu malebnou krajinu, kouzelnej hřbitov, svérázné lidičky a hlavně neuvěřitelně sexy hrobníka !!!!!!

Teorie tygra (2016)

Ač jsem ženská, tady jednoznačně fandím chlapům. A té jejich vzpouře proti nesnesitelným megerám držím palce. Bavila jsem se celý film a Barťák je tady prostě úžasnej. A dost jsem mu ten Hausbot záviděla. Taky by se mi takovej hodil. Wilhelmice mě potěšila, že nakonec pochopila a prozřela. Ona ty dokonalý bio matky teda umí luxusně. Tenhle druh ženských, je pohroma pro celou planetu. Kohákova žena byla dobrej kontrast a takhle by to mělo fungovat. Výbornej film, který opět dokázal, že když se chce tak to jde, škoda, že je to tak málo.

Kouzelník Žito (2018) (TV film) odpad!

ČT opět potvrdila, že není schopna natočit slušnou pohádku hodnou reprezentovat Štědrý den. Naprostá katastrofa hereckých výkonu, výpravy, strašlivých hudebních kreací a naprosto tupým scénářem. Opět jsem se raději vrátila ke staré dobré klasice, která nezklame.

Tamara Drewe (2010)

Kouzelná romantika z anglického venkova. Výborná atmosféra a skvělí herci. Takové příjemné pohlazení po duši.

Česko Slovensko má talent 7 (2018) (pořad) odpad!

Naprostý úpadek TV tvorby. Nic tupějšiho jsem snad neviděla a stačil mi jeden díl, který jsem náhodou viděla na návštěvě. Dala jsem to jen s lahví dobrého vína a už nikdy více. Kde ty šílený zjevy vyhrabali, to měla Kociánka sanitární den? Jinak to není možný.