Pes ro(c)ku (2016)

Dobré prostředí a sympatický hlavní hrdina, leč rockovému snímku něco málo chybělo. Některé postavy zůstaly prázdné, bez jiných bychom se zcela jistě obešli. Jelikož se jedná o rok 2016 grafika je zde poměrně slabší, nicméně veselý pes s polorozpadlou kytarou je příjemný recept jak strávit letní večer. Notabene fajn český dabing! Uděluji 78%.

Úkryt v zoo (2017)

Což o to, příběh byl zajímavý, ale angličtina v ústech Němců střídající se čas od času s němčinou a celková psychika postav mi z jinak nadějného snímku udělala průměrný zážitek. Uděluji 60%.

Pěsti ve tmě (1986)

Velmi dobrý film s mým oblíbeným hercem. Příjemně strávené nedělní ráno, tímto uděluji 85%.

Muzzikanti (2017) odpad!

Tohle NENÍ můj region!!!

Instalatér z Tuchlovic (2016)

Osvěžující film, který si na nic velkého nehraje, přesto příjemně pobaví. Překvapivě perfektní výkon Koháka, inu měl bych si dávat pozor na předčasné názory na herce, které jsem až doposud viděl převážně v reklamách. Holubová, Špalková, Budař - všechno standardně dobrý! Uděluji 80%.

24. Český lev (2017) (pořad)

2 hvězdy za jako vždy nevyzpytatelného Kaisera, pěkně sladěné duo na piánech a příjemné a svižné moderování Banášovou. Nicméně 12 "kuželů" (Lvů) pro film, který vidělo pár namaštěných filmových kritiků a několik Pražáků? To je neladný výsměch lidu!

Oscar 2017 (2017) (pořad)

Chudák Warren, z toho ještě dlouho nebude spát, ale jinak příjemně strávené ráno. Možná bych vytkl neladnou pachuť politiky, kterou moderátor vměšoval po celou dobu slavnostního večera.

Fantastická zvířata a kde je najít (2016)

Nemůžu si pomoct, ale tenhle díl byl vytvořený "násilně", čímž chci říct, že aby Rowlingová uspokojila nenasytné choutky potterovských nadšenců (mezi něž jsem kdysi sám patřil), vytvořila dvouhodinovou slátaninu z New Yorku 20. let. Vidím, že pro většinu byl tento film velkým zážitkem, nicméně já jen těžko hledal podobné zážitky jako u "poctivého" Harryho Pottera, a proto uděluji jen 42%.

Muž jménem Ove (2015)

Tak to se Švédům nemírně podařilo! Od počátku do konce jemný humor laděný tragickým příběhem nepochopeného muže. Závěr filmu patří k velmi silným zážitkům.

Za každou cenu (2016)

Vskutku zajímavý novodobý western s lehce ukecanou úvodní částí. Od poloviny se ale tempo a akce rozeběhne na správnou kolej a texaský zážitek plný kovbojských "rednecků", kasín a bankovních přepadení může začít! Za zmínku stojí i podařený soundtrack! Konec byl pro mě trošku zklamání, ale rozhodně nic nepokazil! Filmu uděluji 80%.