Rambo: Do pekla a zpět (2008)

Myslim ze tento film dostatocne dobre opisem aj jednym slovom - MASAKER !!!

Americký gangster (2007)

Celkom slusny film aj ked po pravde som cakal viac... Cele je to natocene presne takym sposobom ako to nemam rad ale inak celkom dobry dej ktory dost pripomina Scarface (ktory sa mi pacil o dost viac) a podobne filmy. Je to az prilis natiahnute, keby to bolo kratsie o nejaku tristvrte hodinu tak by sa mi urcite pacil viac... 70%

Já, legenda (2007)

Zaciatok filmu perfektny, prva polka dokonalost sama o sebe (az na slabsie efekty), stred bol este celkom v pohode ale zaver sa teda fakt nevydaril.... skoda ze sa to ku koncu zmenilo na take akcne rodeo, bez neho by som bez problemov hodnotil 5 z 5 ale takto len 4*

D-Tox (2002)

Zo zaciatku to vyzeralo celkom nadejne ale po 1/4 sama nuda. Po pravde som tesne pred koncom z tej nudy zaspal :)

Tetsuo (1989)

Nenormalne sialeny a hnusny film od prevej sekundy az po poslednu, cely film som prakticky nedychal a k tomu ta hudba dotvarajuca neskutocne hustu atmosferu. Chvalabohu to ma len 67 minut, neviem ci by som viac zniesol. - 5/5 a odporucam nepozerat :)

Transformers (2007)

5/5 - neni o com, Bay je proste najlepsi ale jedna vec mi tam predsalen vadila - mohlo to byt dlhsie :)

Renesance (2006)

Celkom v pohode filmik so zaujimavou vizualnou strankou ktora mi ale niekedy robila dost problem zorientovat sa kto je kto v danej chvili. Pribeh dobry ale mohlo to byt napinavejsie hlavne co sa tyka prvej polky filmu, druha je uz v pohode. Inak celkova myslienka filmu sa mi dost pacila a tak davam 4/5

Stopař (2007)

No uz mi bezia titulky a musim povedat ze to bola dost brutalna a hlavne krvava jazda. Tie zvraty ku koncu nemali chybu, perfektne zostrihane, vykon Seana Bena treba pochvalit, pribeh je sice dobre otrepany ale aj tak som sa skvele bavil po celu hodinu a pol.

Jericho (2006) (seriál)

Akurat som dopozeral prvu seriu a pozrel prvu cast z druhej a hodnotenie z 3* na 4* som proste musel zvysit. Prva tretina prvej serie bola dost nuda ked nepocitam prve 2 casti (fakt skvele). Ako nechapem naco tam davali tu nenormalne nudnu a maximalne odbacajucu cast od pribehu akou bolo hasenie blbej kniznice. Who cares, keby aj zhorela :) Druha tretina uz zacinala byt lepsia, dozvedate sa o tom co sa deje mimo jericha a v poslednej tretine sa to vyborne rozbehlo. Prva cast z druhej serie naznacuje ze sa mame este na co tesit. Dufam ze sa budu drzat hlavnej dejovej linie a nebudu zas odbacat od deja tak ako so spominanou kniznicou :)