Soudcova noc (1983)

Myslím, že bychom tento soud u nás potřebovali (Stodolovi, tzv. matka malého Rokose, Čermáková aj.)

Honba za diamantem (1984)

Žůžo dobrodrůžo. Takhle si představuji dobrodružný film pro celou rodinu.

Základní instinkt (1992)

Nevím, možná kdybych tento film viděla náhodou, bez toho humbuku, co kolem toho všichni tropili (hlavně kolem scény noha přes nohu), tak bych si řekla, že je to docela slušná detektivka. Ale jako příklad situace, kdy chlap nemyslí mozkem by si to zasloužilo 5 hvězd, možná i víc.

Volný pád (1993)

Vždycky, když mě nakrkne Dopravní podnik města Brna, vzpomenu si na tenhle film a ohlížím se po baseballové pálce:-) Né, s tou pálkou si dělám srandu.

Skandální odhalení (1994)

Demi Moore zde opravdu byla za pěknou mrchu a i když ji vůbec nemám ráda, musím uznat, že jí ta role sedla... Jinak pěkný pohled na mocenské boje, nekalé praktiky a ostré lokty. Ale víckrát už to vidět fakt nemusím.

Hra (1997)

Tak dobrý film, že se dá vidět i víckrát, přestože víte, jak to skončí. Michaela Douglase i Seana Penna mám moc ráda.

Americký prezident (1995)

Není to až taková blbost jako Air Force One, ale stejně. Jak někdo může tvrdit, že české předválečné společenské filmy Slavínského a Čecha byly slaboduché. Ve srovnání s touhle limonádou to byly klenoty! Už tam chyběla jen Julia Roberts.

Den nezávislosti (1996)

Agitka prvního řádu. Slabota duševní i filmová. Další z prezidentů hrdinů. No tak si zasalutujme! A pojďme domů. Nedokázala jsem se na to dívat, vždycky jsem vydržela jen chvilku a se jménem božím braným nadarmo jsem někam odešla. A pak zase kousek. Ale na druhou stranu jsem se i zasmála. Škoda, že parodie Mars útočí byla tak slabá. Tohle veledílo by si zasloužilo něco daleko lepšího a hlavně nelítostnějšího.

Air Force One (1997)

To je snad jeden z nejblbějších filmů, jaké jsem kdy viděla! Všechny sovětské a československé budovatelské agitky se můžou jít zahrabat! A za svoji roli se Glenn Close opravdu může stydět. Kam se na Harizóna hrabou major Zeman nebo Pláteník z okresu na severu! Kéž by to někdo zparodoval! Ta jedna hvězdička je za Gary Oldmana....

Byl jednou jeden zločin (1992)

Vůbec nechápu nízké hodnocení tohoto filmu, já jsem se bavila královsky! Asi to bylo tím Monte-Carlem:-)Nejvíc se mi líbil George Hamilton jako parodie sebe sama.