Bezstarostná jízda (1969)

Tohle je na me proste moc. Nevim, mozna jsem divnej, ale tenhle snimek proste nechapu...

Spin (2005)

Simply clever.

Děkujeme, že kouříte (2005)

Nekouřim, nemám to rád, ale tenhle film je pecka, skvělý humor celou dobu - a schůzky s přestaviteli Alkoholoveho a zbrojarskeho prumyslu nemeli chybu. "how many people in US did you kill last year?" :-D

Avatar (2009)

Efekty super, složitý děj jsem neočekával, ale dialogy na úrovni dítěte z mateřské školky a příběh tak průhledný, že jsem po prvním záběru věděl, jak se bude vše vyvíjet mě opravdu dostali.

Bestiář (2007)

"no to víš Karličko, na světě jsou věci, které bolí mnohem víc než nešťastná láska, nebo podobný sklamání, věci které nepřebiješ ani dobrym doutníčkem, alkoholem ...nebo vlažnym sexíkem s drobnou blondýnou, která čte Roberta Musila." Žádná svatba, takže veskrze pozitivní konec ;-) ...Prostě překvapivě koukatelná kravina 70%

Casablanca (1942)

Dlouho jsem se k téhe černobílé filmové legndě odhodlával, až jsem jí shlédnul za jednoho dlouhého večera a nelituji ani na vteřinu. Ten film je úplná pecka. Ukazuje drtamaické událolsti na pozadí milostného trojúhelníku a to vše se skvělým humorem, vřele doporučuji.

12 opic (1995)

Tenhle film jsem začal sledovat asi třikrát, než jsem ho jednou konečně zkouknul celý - až tak mě začátek nebavil. Postupně jsem byl ale tak vtažen do děje, že jsem se v průběhu ani jednou nenajedl :-D Skvělé Sci-fi a Bruce válí víc než obvykle. 85%

Život v jednom dni (2011)

Musím říct, že se mi to opravdu líbilo. Jen mi chybí nějaký spojovací prvek, takhle jsou to jen střípky - i když hodně dobré. A co jsem já dělal 24.July 2010? Byl jsem na Táboře a večer s Julii připravoval odvahu, budil rozespalé malé kluky a vůbec jsem měl skvělý den a večer :-)

Zlatíčko (2004)

Koukatelné, ale ničim překvapivé. ...A hlavního hrdiny mi neni líto ani trošku.