• Krátkometrážní

Syn temnoty (2019)

Poměrně nezvyk, sledovat zahraniční film, horor ke všemu, natočený na 35 mm objektiv. Jako horor to úplně nefunguje. Spíše thriller. Nicméně žádná práce s atmosférou, napětím. Všechno spěje k něčemu a tušíme k čemu.

Aladin (2019)

Poměrně užvaněný film s hustou omáčkou okolo. Kdyby byl film kratší, hodnocení bych dal asi vyšší.

Na střeše (2019)

Po delší odmlce perfektní film. Bavil jsem se od začátku do konce. A k tomu líbivá kamera Martina Žiarana. Režírování a psaní Jiřímu Mádlovi evidentně jde.

Politický kabaret (2019) (pořad) odpad!

Musím říct, a nikdy jsem si nemyslel, že bych to řekl, ale i Bubílková byla svého času zábavnější. Bohužel pro záchranu vlastního podnikání je Soukup ochoten udělat asi všechno.

Talk show Jiřího Ovčáčka (2019) (pořad) odpad!

To byla show, jakou tahle planeta nezažila. Nejvíc zábavné na tom jsou ty "žertovné" lišty s textem obsahující gramatické chyby. Možná by bylo ještě dobré, kdyby svou show měli i náměstci jednotlivých ministerstev. To by byla určitě taky bžunda.

Tolkien (2019)

Je to pozoruhodné, je to možná inspirativní ale představa, že se jedná o fiktivní postavu, by celý film zabila. Film možná docení věrní čtenáři a diváci Tolkienových příběhů.

Setkání (2018) (amatérský film) odpad!

Zkouška nového objektivu?

Hellboy: Královna krve (2019)

Příběh přeplácaný vším možným. Samotná postava Hellboye ale dokonalá.

Psí veličenstvo (2019)

Ze začátku groteskní politická satira s Donaldem Trumpem. Druhá půlka filmu se potom odehrávám mimo to všechno. Neohromilo ale celkem potěšilo.