Krutá rasa (2006)

Spousta trapných dialogů a absence napětí v krásném prostředí. Nejlepší herecké výkony podávají psi.Jinak to mohl být docela slušný horor.

Muž v ohni (2004)

Kdyby to bylo lépe natočené tak i plný počet, ale kvůli otravné kameře, barevným filtrům apod. musím ubrat. Děj filmu z Mexika s mou oblíbenou Dakotou je docela dobrý, ale po vizuální stránce otřes. Velice mě to rušilo a chvílemi se na to nedalo ani dívat. Navíc podobná hudba jak z Gladiátora mě taky dost lezla krkem. Dobrá hláška: "Odpustit jim může jen Bůh a já zařídím, aby se s ním setkali."

Nekonečný víkend (2008)

Už v úvodních titulkách překrásné záběry australské přírody mně navnadily zhlédnout film do konce. Ikdyž jako horor to na mně nepůsobilo, přesto to byl velice dobrý oddechový thriller s vynikajícím zvukem. Výborná kamera a zvuk udělá i z průměrného filmu skvost. Možná se mi to líbilo také proto, že jsem předem nečetl komentáře, které někdy zkazí dojem z celého filmu.

Čtvrtý druh (2009)

Velice zajímavé téma, ale velice špatně natočené. Tyhle filmy už mně v poslední době lezou krkem,co si hrají,že jsou podle skutečné události. Raději si pustím třetí druh od Spielberga, ten mám nejraději.

Šejk (2009) (TV film) odpad!

Crazy komedie u které jsem se zasmál snad jednou. Velmi hloupé,trapné a nudné.

Panna a netvor (1978)

Tuhle nádhernou hororovou pohádku jsem miloval hlavně kvůli překrásné hudbě a Zdeně Studénkové.

Partie krásného dragouna (1970)

Nechci tu kazit hodnocení, ale tohle nám kdysi pouštěli na branném výcviku, možná je to dobrý film, ale tenkrát se mi to nelíbilo.