Moulin Rouge (2001)

Můj nejoblíbenější film nejen díky skvělým Nicol a Ewanovi. Baz Luthrmann vybudoval pestrobarevný svět plný krásných songů a nezapomenutelné atmosféry. I přes kýčovitý look, vše funguje tak jak má a divák, který dokáže ocenit krásný příběh nemůže toto vyprávění hodnotit záporně. Dokonalost.

Gladiátor (2000)

Drsný Crowe jak si to rozdává v aréně proti nejrůznějším kulturistům? Nejlepší Scott, největší epický zážitek plný silného příběhu a znamenitého vyprávění. Vše co od Gladiatora Maxima čekáte, také dostanete. Stoupající adrenalin jde ruku v ruce s akcí, napětím i silnými postavami. Akce!

Přichází Satan! (1976)

Pomalu houstnoucí atmosféra, skvělý klučina, kterého by se bálo i sedm statečných a brilantní závěr. Nic co dnešní kinematografie může nabídnout, vše co hororový fanoušek od filmu čeká. The Omen neztrácí po celou dobu stopáže ani minutku zbytečnosným prodlužováním a naprosto po právu patří mezi kultovní horory. Skvost.

Matrix Reloaded (2003)

Prvni matrix me okouzlil a ukazal, jak to muze byt. Fakt super. Druhy dil imho v poselstvi dost pokulhava, ale presto je to pekna akcni podivana. Navic: cerne bryle, agent smith(vybornej hogo) a reeves.

Interview s upírem (1994)

Velice dobre natoceny horor, kteremu figuruji oba vyrazni herci a dobre se doplnuji. Mala Kirsten je fakt dobra a Banderas to taky nevrta, takze prijemna podivana s plynulym dejem :)

Piráti z Karibiku: Prokletí Černé perly (2003)

Jeden z mala filmu, kde mi pirati nevadi, jinak vetsinou hodnotim piratsky svet podprumerne, nebot mi neprijde atraktivni. Ale prvni dil trilogie (zatim) se opravdu povedl a ikdyz je jednoduchy, prijemne se na to kouka. 7/10

Černý jestřáb sestřelen (2001)

Nadupana akce, vojaci, strileni a vyborne obsazeny snimek ve kterem Scott ukazuje, jak je tezke byt pod palbou a stupnuje napeti jak na bojisti, tak u divaku.

Mizerové II (2003)

Nadupana atmosfera, jedna kara vedle druhe, bouchacky a dva typci co strileji kolem sebe. Bay v plne sve krase.

Jedna ruka netleská (2003)

Konecne opravdu vtipny film, skvele obsazen. Kdyz jsem na tom byl v kine, smal jsem se jak blazen a vetsina v sale se na me otacela, jak na silence, ale ja to nevnimal. Jeden z mala ceskych filmu, ktere opravdu muzu. 7/10

Kill Bill (2003)

Tarantino vystrkuje zoubky a ukazuje Umu, jak ji nezname...chladna vrazetkyne se vydava na pout, kde ji balonky a lizatka nebudou stacit. Krev, 88 a super cool zabijeni jen podtrhuji, ze Tarantino speje na dno :)