Interview s upírem (1994)

Velice dobre natoceny horor, kteremu figuruji oba vyrazni herci a dobre se doplnuji. Mala Kirsten je fakt dobra a Banderas to taky nevrta, takze prijemna podivana s plynulym dejem :)

Piráti z Karibiku: Prokletí Černé perly (2003)

Jeden z mala filmu, kde mi pirati nevadi, jinak vetsinou hodnotim piratsky svet podprumerne, nebot mi neprijde atraktivni. Ale prvni dil trilogie (zatim) se opravdu povedl a ikdyz je jednoduchy, prijemne se na to kouka. 7/10

Černý jestřáb sestřelen (2001)

Nadupana akce, vojaci, strileni a vyborne obsazeny snimek ve kterem Scott ukazuje, jak je tezke byt pod palbou a stupnuje napeti jak na bojisti, tak u divaku.

Mizerové II (2003)

Nadupana atmosfera, jedna kara vedle druhe, bouchacky a dva typci co strileji kolem sebe. Bay v plne sve krase.

Jedna ruka netleská (2003)

Konecne opravdu vtipny film, skvele obsazen. Kdyz jsem na tom byl v kine, smal jsem se jak blazen a vetsina v sale se na me otacela, jak na silence, ale ja to nevnimal. Jeden z mala ceskych filmu, ktere opravdu muzu. 7/10

Kill Bill (2003)

Tarantino vystrkuje zoubky a ukazuje Umu, jak ji nezname...chladna vrazetkyne se vydava na pout, kde ji balonky a lizatka nebudou stacit. Krev, 88 a super cool zabijeni jen podtrhuji, ze Tarantino speje na dno :)

Hra snů (1999)

Kevin Costner ve svem dalsim filmu o sportu a opet prokazuje, ze i na malem hriste jeho hvezda nepada...prijemna podivana nespomaluje a nezdrzuje se zbytecnymi hloupostmi.

Interstate 60 (2002)

Mozna ne a mozna ano, prijde mi to trosku blaznive a trosku podobne velke rybe. Osud hrdiny, ktery hleda sam sebe na dalnici, ktera neexistuje. Film se nesnazi byt necim cim neni a proto je humor podavan kratkymi dousky a funguje to naramne. Mozna jen skoda nekterych zbytecnych sekvenci, ale jinak neni co vytknout.

Slez ze stromu (2001)

Film, ktery se mi nepodaril dostat pod kuzi a proto ho musim radit mezi podprumer, nechava me chladnym po celou dobu stopaze a vtipy mi neprijdou srandovni ale smutne.

Město andělů (1998)

Cage je v posledni dobe nic moc a proto ocenuj o to vice jeho roli Setha v dramatickem snimku plnem emoci a slz. Zacatek slibuje harmonie a prijemny odpocinek, ale osud tomu tak nechce a Seth je ponechan osudu, ktery by andel jen stezi prijal kvuli necemu jinemu, nez je laska. Presto imho zustava snimek prumernym a zdlouhavym.