• Krátkometrážní

Strážci vesmíru (1993) (seriál)

Nezlobte se, ale tohle je klasika. To je tak blbý až je to dobrý. A ta znělka z první série?? Dokonalost sama. Furt mi vyvstává v mysli jak ňákej pseudo-pomník. - Go go power rangers, you mighty morfin' power rangersssss!

Sám doma a bohatý (1994)

Nechápu, jak to může mít tak nízká hodnocení. Film si stále drží vysoký standard, i když kvalit Sám doma jedna a dva nedosahuje...

Pokémon: První film (1998)

Já na tom tak ulítával.... Teď si připádám trochu trapně, ale zrovna jednička je dobrej film. I když ho asi už NIKDY v životě nechci vidět.

Pokémon (1997) (seriál)

I já byl v tý éře dítětem, když letěli pokémoni, takže nemůžu dát špatný hodnocení. Co špatný, já nemůžu dát ani 4*, tak jsem to žral! - I kartičky jsem hrál a nálepky měl a jak Ash Kečem jsem býti chtěl!

Bulšit (2001)

Slabá komedie, co víc říct...

Poslední samuraj (2003)

Nechápu, co lidi na tomhle filmu vidí. Mě osobně vůbec nepřesvědčil a dost jsem se nudil. Ani Tom Cruise nepředvedl nějaký oslňující výkon a příběh trochu nudnej a natahovanej. Prostě zklamání.

Chirurgové (2005) (seriál)

Jeden čas jsem to sledoval na Primě. Je to překvapivě kvalitní a domakanej seriál, a když se do něj zažerete, těžko se opouští. Hned po Scrubs nejlepší seriál z nemocničního prostředí. Navíc Ellen Pompeo a Katherine Heigl jsou moc pěkný herečky, i díky nim se na to dobře kouká :)

Sám doma 3 (1997) odpad!

FU SD3. Jedno z vůbec nejhorších pokračování. Nevím, jak by to vypadalo, kdyby tam hrál furt Macaulay Culkin, ale takhle fakt hrůza.