Saw 6 (2009)

Hlášky: Amanda: - "Tak jaký je váš test detektive?" Mark Hoffman: - "Já žádný nepotřebuju." Amanda: - "Vážně?" & Jigsaw: - "Myslíte si, že jen živí vás můžou soudit, protože mrtví si nedělají nároky na vaši duši. Možná se ale mýlíte."

Katka (2009)

Hláška: (Helena Třeštíková se Katky po zhlédnutí filmu zachycující 14 let jejího drogového života zeptá.) Helena Třeštíková: - "Chtěla bys něco vzkázat své dceři Terezce, která ten film třeba jednou uvidí?" (Po chvíli váhání Katka odpoví roztřeseným hlasem.) Katka: - "Že se omlouvám."

V pasti - Katka (2001) (TV film)

Hlášky: Láďa: - "To je vono, vona si právě neuvědomuje to, že o kolik já jsem starší než vona, a to je vono - já kdybych byl starej jako vona, tak bych jel, furt bych smažil. Tak co, co mám ztratit, dyť jí je jednadvacet. Ale já už prostě nemůžu." & Láďa: - "My jsme spolu rok a půl, no a v průměru jsme s Káťou utratili za heroin, já nevím, 1 300 000,- a to jsem schválně ještě snižoval."

Valkýra (2008)

Hlášky: plk. Claus von Stauffenberg: - "Jsem voják. Sloužím své zemi. Ale tohle není má zem. Když jsem tam ležel a krvácel, napadlo mě: 'Jestli teď zemřu, zanechám svým dětem jen hanbu.' Teď vím, že je jen jeden způsob, jak sloužit Německu. Když ho zvolím, stanu se zrádcem. Přijímám. Ale řekněte mi, dotáhnou to ti muži do konce?" & plk. Claus von Stauffenberg: - "Teď nás může soudit jedině Bůh." & Henning von Tresckow: - "Bůh slíbil Abrahámovi, že ušetří Sodomu, jestli najde deset spravedlivých. Mám pocit, že v případě Německa stačí možná jeden." & Adolf Hitler: - "Valkýry. Služebnice bohů, které určují, kdo bude žít a kdo zemře, a ušetří největší hrdiny smrtelné agonie. Nepochopíte národní socialismus, pokud neporozumíte Wagnerovi." & Ludwig Beck: - "Pamatujte. Je to vojenská operace. Nikdy nic nejde podle plánu." & plk. Claus von Stauffenberg: - "Jestli neuspěju, přijdou si pro vás. Pro všechny." Nina Von Stauffenberg: - "Já vím." & (Plk. Claus von Stauffenberg na generála Friedricha Olbrichta před jeho odchodem na smrt zastřelením.) plk. Claus von Stauffenberg: - "Dívejte se jim do očí. Budou si vás pamatovat."

Klub rváčů (1999)

Hlášky: vypravěč Jack: - "Tohle je Bob. Bob má velký kozy." & vypravěč Jack: - "Když kupuješ nábytek, říkáš si: 'To je ideální gauč.' Ať se stane cokoliv, gauč mám vyřešenej." & Tyler Durden: - "První pravidlo Klubu rváčů: O Klubu rváčů je zakázáno mluvit! Druhé pravidlo: O Klubu rváčů je zakázáno mluvit!" & vypravěč Jack: - "Když jste do Klubu přišli poprvé, byli jste měkoty. Za pár týdnů jste byli jako ze železa." & Marla Singer: - "Takhle jsem si nezašoustala od základní školy." & Tyler Durden: - "Jakmile luj ztuhne, sebereš vrstvu glycerinu, přidáš kyselinu dusičnou, máš nitroglycerin, když přidáš nitrát sodíku a hrst pilin dostaneš dynamit." & vypravěč Jack: - "Bylo to krásné, prodávali jsem bohatým ženám jejich tlusté zadky." & Tyler Durden: - "Tento týden dostane každý z vás domácí úkol. Musíte se porvat s cizím člověkem. Vyprovokujete rvačku a prohrajete." vypravěč Jack: - "Není to tak jednoduché, jak by se zdálo. Většina normálních lidí udělá cokoliv, aby se nemusela prát." & Tyler Durden: - "Jestli máš dostatek mýdla, můžeš vyhodit do vzduchu cokoli..." & vypravěč Jack: - "Já to zvládnu. Tohle není skutečnost. Ty nejsi skutečný. Ta pistole není v tvé ruce. Ta pistole je v mé ruce."

Avatar (2009)

Hlášky: Dr. Max Patel: - "Grace? Tohle je Jack Sully." Jake Sully: - "Madam." Dr. Grace Augustinová: - "Jo, jo. Já vím, kdo jste, ale nepotřebuju vás. Potřebuju vašeho bratra. Víte... toho doktora, co se na tento úkol 3 roky připravoval." Jake Sully: - "Ten je mrtvej. Vím, že je to pro všechny komplikace." Dr. Grace Augustinová: - "Co vaše laboratorní praxe?" Jake Sully: - "Jednou jsem pitval žábu." & Dr. Grace Augustinová: - "Chčijou nám všem na hlavy a ani se to nesnaží vydávat za déšť." & plukovník Quaritch: - "No ne! Viděl jste to?" chlap: - "Ano, pane." plukovník Quaritch: - "Ne, neviděl. Díval jste se na monitor." & Dr. Grace Augustinová: - "Já si myslívala, že je to jen vlídné přehlížení. Teď ale vidím, že na mě úmyslně serete." & Selfridge: - "Kvůli tomuhle jsme tady. Unobtainium. Protože tady za ten šedivý kámen se platí 20 milionů za kilo." & Dr. Grace Augustinová: - "Takže, kolik jste měl spojových hodin?" Norm Spellman: - "No už asi 520." Dr. Grace Augustinová: - "To je dobrý, Půjdete se mnou." (Na Sullyho.) "Vy sem. Kolik jste jich absolvoval vy?" Jake Sully: - "Žádnou. Ale četl jsem manuál." Dr. Grace Augustinová: - "Řekněte, že to je fór." & Moat: - "Je rozhodnuto. Má dcera tě naučí našim způsobům. Uč se dobře Jakesully. Pak uvidíme, jestli se tvé šílenství dá vyléčit." & Jake Sully: (na obyvatele Na'vi) - "Dobrý večer. Vstávat nemusíte." & Jake Sully: - "Kdo randí s náčelníkovou dcerou?" & Jake Sully: - "Klid hochu." Neytiri: - "Tohle je klisna." & Trudy Chacon: - "Odteď letíme podle VKL." Norm Spellman: - "Co je to VKL?" Trudy Chacon: - "To znamená, že musíš vidět, kam letíš." Norm Spellman: - "Vždyť nevidíš nic." Trudy Chacon: - "No právě. Nenasralo by tě to?" & Jake Sully: - "Neytiri mi říká skxawng. To znamená 'blbec'." & Jake Sully: - "Zřím tě." Neytiri: - "Zřím tě." & Jake Sully: - "Říká, že ta energie je jen zapůjčená. A jednou je ji třeba vrátit." & Jake Sully: - "Jak poznám, že jsi mě vybral?" Neytiri: - "Bude tě chtít zabít." Jake Sully: - "To je bezvadný." & Jake Sully: - "Teď je všechno obráceně. Jako že tam venku je skutečnej svět. A tady to je jen sen." & Neytiri: - "Nyní už jsi Omaticaya. Můžeš si udělat luk ze dřeva rodného stromu. A můžeš si vybrat ženu. Máme mnoho skvělých žen. Ninat ze všech nejlíp zpívá." Jake Sully: - "Ale Ninat já nechci." Neytiri: - "Peral umí dobře lovit." Jake Sully: - "To jo. Lovit umí dobře. Já si už vybral. Ale ta žena si musí vybrat i mě." Neytiri: (usmívá se) - "Už si taky vybrala." (Sully a Neytiri se políbí.) & plukovník Quaritch: - "Takže, ty sis našel nějakou místní roštěnku a zapomněl jsi, za jakej tým kopeš?" & Selfridge: - "Něco vám povím. Tady když hodíte klacek do vzduchu, tak vám padne na nějaký posvátný... kapradí." & Selfridge: - "Sakra. Co jste to tam hulili za matroš? Jsou to jen pitomý stromy." & Moat: (na Sullyho) - "Jestli jsi jeden z nás... pomoz nám." & Jake Sully: - "Byl jsem bojovník, který snil o tom, že nastolí mír. Dřív nebo později se ale stejně musíte probudit." & Jake Sully: - "Nebešťané nám poslali vzkaz, že si můžou vzít, co chtějí. A nikdo je nemůže zastavit. Teď jim ale pošleme vzkaz my. Leťte tak rychle, jak jen vítr dovolí. Řekněte ostatním klanům, ať dorazí. Řekněte jim, že je volá Toruk Makto! Teď poleťte, se mnou! Bratři! Sestry! Ukážeme Nebešťanům, že si nemůžou brát co chtějí. A že tohle... JE NAŠE ZEMĚ!"

Milionář z chatrče (2008)

Hlášky: prolog: - "Jamala Malika dělí jedna jediná otázka od výhry dvacet milionů rupií. Jak to dokázal? A: Podváděl. B: Měl štěstí. C: Je génius. D: Mělo tomu tak být..." & Prem Kumar: - "Dobrý večer! Vítejte v 'Chcete být milionářem'! Připravený?" Jamal Malik: - "Ano." Prem Kumar: - "Prosím, věnujte velký potlesk našemu dnešnímu prvnímu soutěžícímu, Jamalovi Malikovi, z našeho jedinečného Bombaje! Vítej, pojďme tedy hrát..." & seržant Srinivas: - "Co když věděl odpovědi?" policejní inspektor: - "Profesoři, doktoři, právníci, lidé se všeobecným vzděláním. Nikdo se nedostal nad 60 000 rupií. On je na deseti milionech. Co by mohl asi tak vědět chudák z chatrče!" Jamal Malik: - "Odpovědi... Věděl jsem odpovědi." & Prem Kumar: - "Viděl jsi ve svém oboru už hodně stodolarových bankovek?" Jamal Malik: (ironicky) - "Je to moje minimální spropitné." Prem Kumar: - "Tak proto jsou účty za telefon tak vysoké..." & policejní inspektor: - "Peníze a ženy... Dvě nejčastější příčiny chybování. Zdá se, že jsi dosáhl obou." & Prem Kumar: - "Začíná tu být pořádné horko!" Jamal Malik: - "Jste nervózní?" Prem Kumar: - "Cože? Jestli já jsem nervózní? To ty jsi v horkém křesle, kámo." Jamal Malik: - "Ach ano, promiňte." & Prem Kumar: - "Před pár hodinami jsi roznášel čaj pro zaměstnance call centra. Teď máš víc peněz, než vydělá kdokoli z nich!" & Salim Malik: - "Indie je teď centrem světa. A já jsem centrem toho centra..." & Prem Kumar: - "Vítejte zpět ve hře 'Chcete být milionářem'. S čistým svědomím mohu říct, že toto je nejdůležitější noc obou našich životů. Jamal Malik, asistent v call-centru z Bombaje, už vyhrál deset milionů... Může odejít s touto sumou v kapse anebo podstoupit největší risk v dějinách televize, tím, že půjde na poslední otázku o úžasných dvacet milionů rupií. Jsi připravený na tu otázku?" Jamal Malik: - "Ano." & Prem Kumar: - "Čteš hodně, Jamale?" Jamal Malik: - "Číst umím..." Prem Kumar: - "Dobře pro tebe." & Jamal Malik: - "Věděl jsem, že se budeš dívat." Latika: - "Myslela jsem si, že spolu budeme až po smrti." Jamal Malik: - "Tohle je náš osud..."

Švihák ajťák (2009)

Hláška: (Dvě partičky ajťáků z konkurenčních internetových kaváren Takashi a Godzilla se navzájem urážejí.) Takashi: - "Tak co, pořád hrajete na minitelu?" Godzilla: - "Takashi, kdyby blbost měla fórum, tak budeš webmaster." Takashi: - "Já ne, ale slyšel jsem, že tvoje máma připojuje úesbéčka v pekle." Kiki: - "Na tebe kliknu, dvakrát odkliknu, hodím to do koše a vysypu." Takashi: - "Víš co seš ty? Laser disk, kterej ani neexistuje." Kiki: - "Ale ne, firewall!" Godzilla: - "Ano, můj kámoš nemá štěstí, tak zapíná firewall." Cyprien: - "Mně se víc líbil ten laser disk." (Po chvilce.) "Hej, Takashi! Řekni nám, jestli ve svém bytě máš oprávnění přijímat kabelovku nebo satelit?" Godzilla: - "Cypriene, to nemá bejt otázka. To musí bejt narážka..." Takashi: - "Cypriene, zajímal by tě neomezenej víkendovej paušál na držení huby?" partička od Takashiho: (jednohlasně) - "Game Over!" (Cyprien později pro sebe.) Cyprien: - "No jo, měl jsem mu říct, že mám celoroční předplatné, abych moh mluvit tak dlouho, jak dlouho budu chtít. Jo, měl jsem to říct."

Ajťáci (2006) (seriál)

Hlášky: Denholm: - "Uvádíte, že máte velké zkušenosti s počítačem." Jen: - "Ovšem... to jsem uvedla... to ano. S počítačem mám opravdu hodně zkušeností, například emaily... posílání emailů, přijímání emailů, mazání emailů a je toho víc." Denholm: - "Dál?" Jen: - "Web, práce s myší. Kliky, dvojkliky na monitoru také a klávesa a to jak to stojí vedle stolu." Denholm: - "Pevný disk?" Jen: - "Správně!" & Roy: - "Haló IT." zákazník: - "Dobrý den, mám asi něco s počítačem." Roy: - "A zkoušel jste to zapnout a vypnout?" zákazník: - "Né…já to zkusím. Děkuji." Roy: - "Rádo se stalo." & (Denholm mluví o 'mrtvé' Jen.) Denholm: - "Jak mi Jen chybí. Byla stejná jako já v jejím věku. Když jsem byl v jejím věku byla jako já v jejím věku. Byla jako já v mém věku jejím věku. Když mi bylo jako jí, připomínala mi mě." & Roy: - "Hele kdyby sem přišla ta Judy, tak tu nedělám, nikdy jsi mě neviděl. Něco si vymysli, hlavně se jí zbav. Poznáš jí snadno, má tři řady zubů." & Moss: - "Dobře, že pochválil ty hochy od záchodů, odvádějí dobrou práci. Viděly jste ten záchod ve dvanáctém? Jako byste jely na dovolenou. Už ani nechodím doma, nosím to tam." & Jen: - "Proč jste tady?" Richmond: - "Je to dlouhý příběh..." Jen: - "Tak to na to kašlete." & Jen: - "Zapomeň prosím tě na ten nesmysl z internetu, ty přece neumřeš! No ták, vesele. Chceš zkazit celý pohřeb?" & Douglas: - "Jen, máš chvilku?" Jen: - "Ne, nemůžu, mám fofr a na žádnej výlet vrtulníkem nechci." Douglas: - "Na to jsem se vůbec nechtěl zeptat." Jen: - "Tak co chceš?" Douglas: - "Nó... na něco... pracovního?" Jen: - "Co je tohle za oddělení?" Douglas: - "Prosím?" Jen: - "Pokud je to něco pracovního, určitě víš, co je tohle za oddělení. Ve kterém jsi oddělení?" (Douglas se podívá po Royovi a Mossovi.) Douglas: - "Nevím, nějaký homosexuální asi." & Denholm: - "Pánové, když jsem zakládal Reynholm Industries měl jsem pouze dvě věci. Sen a 6 milionů liber." & Denholm: - "Doufám, že nezní arogantně když řeknu, že jsem ten nejdůležitější člověk na světě." & (V kině.) hlas: - "Kabelku byste neukradli. Auto byste neukradli. Ani dítě byste neukradli. Policistu byste nezastřelili... a potom neukradli jeho přilbu... nevykonali do ní potřebu... neposlali byste ji vdově... a pak ji znovu neukradli! Stahování filmů je krádež! Dopustíte li se jí, ponesete následky!" Roy: - "Ty nový protipirátský reklamy jsou dost drsný..." & Roy: - "Je to nějakej Tarantinem produkovanej jihokorejskej zombie film." Douglas: - "Wow! Netušil jsem, že je i Jižní Korea." & Jen: - "Tak kdo si dá dezert?" Roy: - "Tohle není dezert?" Jen: - "Ne, to je tatarka!" & Jen: - "A až se začnete bavit o pamětích a RAM..." Moss: - "RAM je paměť!" & Jen: - "Pokud napíšete 'google' do googlu... můžete zničit internet. Tak prosím... nikdo to nezkoušejte! Ani z legrace!" (Nechápavé výrazy.) "Tohle není legrace, mužete-zničit-internet!" & Moss: - "Právě prošla okolo mého ZX Spectrum a vůbec nic neřekla?!" & (O Jenině řemeslníkovi.) Roy: - "Načapali ho jak... čůral do dřezu!" Jen: - "Proboha! Do kterého dřezu?" Roy: - "Do všech." & Douglas: - "Takže, no, vybral jsem nějaké peníze z penzijního fondu... a přišel o ně na jednom koni!" účetní: - "Ano. Vy jste hazardoval s penzemi našich zaměstnanců?" Douglas: - "Hazardoval? Ne, ne, ne. Jel jsem na koni a vypadly mi z kapsy." & Moss: - "Někdy bych chtěl políbit tvé nápady, Royi." & (Jen si prohlíží malou černou krabičku s červeným světýlkem.) Jen: - "Co je to?" Moss: - "Tohle, Jen, je internet." Jen: - "Co?" Moss: - "Je to fakt." Jen: - "Tohle je internet? Celý internet?" Moss: - "Jo. Požádal jsem o půjčení, abys to mohla použít na svůj projev." Jen: - "Je to tak malé!" Moss: - "To je jedna z překvapivých věcí." Jen: - "Vydrž, nemá to žádné dráty nebo něco." Moss: - "Je to bezdrátové..." Jen: - "Oh, ano, dneska je všechno bezdrátové. Můžu to použít na svůj projev? Co když to někdo bude potřebovat?" Moss: - "Oh, ne, ne, lidi se pořád budou moci připojit. Bude to stále fungovat." Jen: - "Oh, dobrá dobrá." Moss: - "Říkám ti, ukážeš to akcionářům a hned budeš mít ohlas." Jen: - "Můžu si sáhnout? Oh, to je tak lehké." Moss: - "Samozřejmě, Jen. Internet nic neváží." Jen: - "Ha ha. Ne, samozřejmě, že ne." (Přichází Roy.) Roy: - "Hej! Co dělá Jen s Internetem?" Jen: - "Moss říkal, že to můžu použít na svůj projev." Roy: - "Jsi blázen? Co když to upustí?" Jen: - "Neupustím, budu o to pečovat." Roy: - "Ne. Ne, Jen. Ne, tohle musí jít přímo zpátky na Big Ben." Jen: - "Big Ben?" Moss: - "Jde to na vrchol Big Benu. Tam, kde je nejlepší příjem." Jen: - "Slibuju, že nenechám nikoho, aby se tomu něco stalo." Roy: - "Ne, Jen, je mi líto. Starší by tohle nikdy nedovolili." Moss: - "Ne, ne, Royi. Mluvil jsem se Staršími ani ne před hodinou. Řekl jsem jim, že Jen vyhrála zaměstnance měsíce a byli ohromeni - chtěli udělat cokoli, co by pomohlo." Jen: - "Počkej chvíli. Starší? Starší ví, kdo jsem? Musíš mi to dát!" Roy: - "Ne, Jen, promiň, je to moc riskantní." Jen: - "Oh, prosím, Royi." Roy: - "No, Mossi, bylo to kompletně demagnetizováno?" Moss: - "Stephenem Hawkingem osobně. Mimochodem, gratuluje." Roy: - "No, když je to OK s Hawkem..." Jen: - "Takže, dostanu to?" Roy: - "Dostaneš." & (Jen propadla chatu.) Jen: - "Ale... Někdo si mě přidal do přátel. Chodila jsem s ní do školy. Jak se jí asi daří? Moc dobře ne... To je fajn." & Roy: - "V jaké společnosti to žijeme?" Jen: - "Co?" Roy: - "Očividně žijeme ve společnosti, která vidí muže, který chce nafotit pár nahých stařenek, jako nějakého podivína!" & (Roy fotí Mosse.) Moss: - "Takže tu baňku mám držet ve stylu 'Wow, právě jsem něco objevil!' " Roy: - "Přesně tak. Ano." Moss: - "Ale co jsem objevil?" Roy: - "Na tom nesejde." Moss: - "No vlastně docela jo." Roy: - "Fajn... takže jsi objevil... atomovou bombu." Moss: - "V baňce?" Roy: - "Přesně tak."

Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

Hlášky: Barney: - "Haaaaave you met Ted?" & Barney: - "It's gonna be legen... wait for it... dary!" & Barney: - "Suit up!" & Barney: - "Když jsem smutnej já, přestanu bejt smutnej a místo toho jsem úžasnej." & Starší Ted: - "Bylo to tak zlé, že Barney zkusil být svým vlastním parťákem." Barney: (na ženu v baru) - "Ahoj. Už mě znáš?" & Barney: (na Teda) - "Ty ses vykašlal na pornohvězdu? Skončili jsme! Skončili jsme!" & (Marshall vymyslí novou hru.) Marshall: - "Jmenuje se Marsh-gammon. Je kombinací těch nejskvělejších rysů všech nejlepších her: Cukrová země, Na pravdu, Obrazárna." Robin: - "Taky samozřejmě Backgammon." Marshall: - "Ne. Backgammon je blbý. Vzal jsem pouze jedinou dobrou část z Backgammona, ten 'gammon' a celý zbytek jsem nechal v odpadcích, kam taky patří." & Barney: - "No tak Tede, udělej to! Tohle je jedna z těch věcí, co musíš udělat předtím, než ti bude třicet." Ted: - "Vyspat se s prostitutkou?" Barney: - "Ne, přijít o panictví." & Ted: - "Ty opravdu nechceš mít děti?" Robin: - "Každý není taková ženská jako ty, Tede." & Barney: - "Nikoho neroztouží mužská lýtka! Je to absolutně neerotická část těla." Marshall: - "Říkáš to kvůli těm tvým kuřecím nohám." Barney: - "Budu čekat na telefonu na tvoji omluvu." & Barney: - "Robin není v žádném přídadě vdaná." Ted: - "Díky, Barney." Barney: - "... protože dělala porno." & Barney: - "Naše kamarádka Robin dělala porn... počkej na to ...ografii!" Ted: - "Jo, na tohle jsme fakt čekat nemuseli." & Barney: - "Tohle nebudu podporovat!" James: - "Co? Homosexuální manželství?" Barney: - "Ne, manželství!" & (Barney poprvé řídí auto a jede velmi pomalu.) Barney: - "Bůh nikdy nechtěl, abychom jezdili takovými zabijáckými rychlostmi." Ted: - "Klid, vedeš si skvěle. Nevšímej si té staré dámy na tříkolce, tohle není závod." & Ted: - "Barney..." Barney: - "Já nejsem Barney, ale slyšel jsem, že ten chlápek je skvělej." & Barney: (o Tedově nové přítelkyni) - "Ona tě přesvědčila jít běhat? Páni, ty se opravdu chceš dostat do jejích kalhotek." & (Marshall řekl Barneymu, kdy přesně mu dá facku.) Barney: - "Prosím tě, zrušil jsi všechno napětí. V hororu taky zabiják nevytáhne trubku a neohlásí: "Prosím o pozornost všechny nezletilé bez dohledu v domě u jezera. Přesně ve 3:00 vyskočím z támhleté skříně a rozsekám vás na kusy. PS: Oheň je moje jedinná slabina." & Marshall: - "Právě na tebe křičím, Barney!" Barney: - "Omlouvám se, ale já tě neslyším přes zvuk přistávajícího motýla asi tři bloky odsud." & Stella: - "Tede, zíráš mi na prsa." Ted: - "Na moji obhajobu, ony zíraly na mě." & Barney: - "Musel jsem se dívat jinam, protože kdybych viděl, co se to zdravotníci chystají udělat, asi bych omdlel. Vzali tu elektrickou pilku a já nepřestával věřit. Tohle se nemůže stát." Lily: - "Panebože, co že řezali?" Barney: - "Můj oblek, můj překrásný oblek." & (Barney přichází do baru převlečený za starého dědu, aby mohl sbalit holku, kamarádi ho pozorují.) Barney: - "Vy jste Cindy. Ta, která může všechno změnit, nebo stvrdit naši nevyhnutelnou zkázu. Poslouchejte mě, Cindy. Jmenuji se Barney Stinson a jsem na důležité misi z budoucnosti." Cindy: - "Z budoucnosti?" Barney: - "Z budoucnosti, můžu vám to dokázat. Za přesně čtyři vteřiny dá tamta žena facku tomu muži u stolu." (Robin vrazí facku Tedovi.) Barney: - "Za pár minut přijde těmi dveřmi mé mladé já z vaší doby. Cindy, vím, že to zní šíleně, ale abyste zachránila Zemi, musíte se s ním dnes večer vyspat." Cindy: - "Cože?" Barney: - "Vyspěte se dnes s Barney Stinsonem, ať už to bude chtít jakkoli, nebo nepřijde na řešení globálního oteplování, které zachrání lidskou rasu. Nemám čas na vysvětlování, musím zpátky do urychlovače reality, než se uzavře časový vír. Pouze vy nás můžete zachránit, Cindy. Musím vyrazit!" (Za chvíli přichází "mladší" Barney.) Cindy: - "Panebože, vy jste... Panebože! Můžu vám koupit pití?" Barney: - "Myslím, že mám čas na jeden drink. A 45 minut až hodinu na jiné činnosti." & (Poté, co Barneymu zavolá nějaká dívka, že bude možná táta.) Lilly: - "Možná je to falešný poplach a není těhotná." Barney: - "Lilly, žádná část Barneyho Stinsona nepracuje na méně než 110%. Jestli se nějaký z mých Michaelů Phelpsů ztratil, doplaval si pro zlato." & Lilly: - "Takže, kdybychom měli dítě, myslíš, že by sis mohl zkrátit pracovní úvazek?" Marshall: - "Na tom nezáleží. Bude tak roztomilý, že ho sním hned první den." Lilly: - "Ok. Ale co peníze. Máme pořád spoustu dluhů." Marshall: - "Budeme na jeho prstíčcích počítat prošlé termíny." & Barney: - "Marshalle, vychutnej si tento okamžik." Marshall: - "Jaký okamžik?" Barney: - "Poslední moment našeho domnělého souboje o titul 'Tedův nejlepší kamarád'." Ted: - "Marshall je můj nejlepší kamarád." Barney: - "Přesně, je to nerozhodně." & (Ted se ptá Barneyho, jak zjistil, že přijede jeho sestra.) Ted: - "Jak jsi věděl, že Heather přijede?" (Lily stojí vedle Barneyho.) Lily: - "Nikdy mi nic neříkej! Víš, že před Vánoci neudržím tajemnství. Robin ti dá iPod." & (Ted, Robin, Marshall a Lily sledují Barneyho, jak jede za svojí přítelkyní.) Marshal: - "Kam Barney jede?" Ted: - "Jo, už jsme vyjeli z Manhattenu. Kde ta holka bydlí?" Robin: - "Mluvíme tu o ženě, která donutila Barneyho Stinsona vytvořit závazek. Podle mě jede do Narnie." & Barney: (o Tedově hrozné přítelkyni) - "Nechápu, co na té příšerné ženě Ted vidí. Dobře, má prsa, ale... Už to asi chápu." & (Marshall vysvětluje, proč nosí místo pyžama noční košili.) Marshall: - "Za prvé, nemusím pod tím nic nosit." Ted: - "To můžu potvrdit. Mohl bys překřížit nohy, kámo?" Marshall: - "Za druhé, je to sexy." Lilly: - "To můžu potvrdit. Mohl bys je zase roztáhnout, kámo?" & Marshall: - "Občas přemýšlím o jiných ženách. Ano, stává se to. Ale i když k tomu dojde, cítím se tak provinile, že si tě musím nejdřív představit, jak nás opouštíš. Protože i ve světě představ bych tě nemohl nikdy podvést. Zlato, jsi celý můj život. Miluju tě." Lilly: - "Ty mě zabíjíš? Představuj si ostatní ženský jak chceš, ale mohl bys mě nezabíjet?" Marshall: - "Zabíjet tě? Ne, zlato! Onemocníš chronickou chorobou! Za tvou léčbu utratím všechny peníze! Dokonce založím nadaci s tvým jménem!"