• Krátkometrážní

Anděl Páně (2005)

Novodobá pohádka, která pobaví, ale bohužel se nejedná o žádný fenomén.

Pacific Rim - Útok na Zemi (2013)

Technická megalománie s překvapivě slušným příběhem. Stopáž přepálená, dobrý hudební podkres.

Jak básníci čekají na zázrak (2016)

Další nostalgické zastavení, které je zkrátka dobře natočené. Herci stárnou před očima a některé scény by se daly vypustit, ale vem to čert - tito Básníci navodí atmosféru jako vždy a pobaví většinu lidí. Básnička o kačce a kočce je geniální a Nela Boudová sehrála tuto scénu neuvěřitelně vtipně.

Sebevražedný oddíl (2016)

Příliš komiksové a nazdobené. Akce však slušná, postavy poměrně zajímavé. Příběh je průměrnou pohádkou, na Vánoce se tedy hodí.

Zejtra napořád (2014)

Velmi slušné zpracování s dobrými hereckými výkony, minusem byly obrazové efekty, slabá pointa a paradoxy hlavního hrdiny - celá psychologie hlavní postavy si určitým způsobem protiřečila. Velkými plusy naopak Klára Issová a nevídaný soundtrack.

Týpci a zbraně (2016)

Zábavná a místy až neuvěřitelná jízda dle skutečné události. Body nahoru za výkon Hilla a soundtrack.

Sázka na nejistotu (2015)

Bankéřské pohádky na dobrou noc aneb jak oškubat vždy a všechny. Výkon Carella je výborný, válcuje Balea i Goslinga.

Teorie tygra (2016)

Dokud muži nepochopí ženy a naopak, budou vztahy stále stejné. Jeden z povedených českých kusů. Poslední zhlédnutí 4/2023.

Kdo to ví? (2016) (pořad)

Podle mě povedené otázky, ale moderátor a hosté to tlačí do trapnosti.