• Krátkometrážní

Saw 6 (2009)

Mírné zlepšení oproti pátému dílu s hodně krvavými gore scénami.

Tohle je náš svět (2016)

Sympatická utopie se skvělým Viggem, která decentně ukazuje nevýhody, ale i výhody moderní společnosti. Natočeno pro široké masy.

Pobřežní hlídka (2017)

Komentář nemá smysl, kdo viděl, ví. Hvězda za závěrečné titulky a jednu chytrou větu.

Kniha přežití (2010)

Akční postapo se snaží tvářit jako filozofické veledílo. Nepůsobilo to na mě úplně špatně, záporák v podání Oldmana je výborný a spoustu situací si ve filmu užijete, ale stále to v účinku na průměrně přemýšlivého diváka hodně zaostává.

Cizinec ve vlaku (2018)

Po dlouhé době vyloženě utrpení na velkém plátně, atmosferické akční Neesonovky jsou už dávno za námi a Cizinec ve vlaku je již vyčpělou slátaninou. Cinemax Bratislava.

Tísňová linka (2013)

Výborný námět, jen tvůrci nemají dostatečný fištrón.

Saw 5 (2008)

Scénáristický hnůj, který asi nikdo nechce vidět ani jednou, natož dvakrát.

Na doraz (2017)

Snímek se snaží tvářit velice realisticky, ale realitě je vzdálený na hony daleko. I přesto mě s postupujícím časem bavil a na Berry se stále dobře kouká, hlavně na ní také celý film stojí - pokud by hlavní roli ztvárnila neznámá herečka, má snímek maximálně 40 %.

Uteč (2017)

Psychedelický výlet, ve kterém kašlu na rasovou "emancipaci" a podobné nesmysly. Kdyby ve filmu černochy nahradili bílí bezdomovci, stále to bude dusivě atmosférický snímek. Podobné pocity při sledování jsem měl naposledy u Scorseseho Shutter Islandu.

Jigsaw (2017)

Nastavovaná kaše, ve které potěší zajímavé detaily mrtvol a Tobin Bell. Vše ostatní je těžký podprůměr.