Bobule (2008)

Docela příjemná komedie o chlastání vína. Postránecký sice nefiguruje jako typický moravák, protože tak se u nás nemluví, ale není to špatná komedie. Zlatej střed.

Karamazovi (2008)

Já jsem si z těch 110 minut nic neodnesl. Dramaticky zahrát naši herci umí, ale skutek utek. Znovu bych to vidět nechtěl, trápil bych se jako předtím.

Pařba ve Vegas (2009)

Tak podle mě to rozhodně žádná bomba nebyla, ba co víc, docela jsem se u filmu nudil. Parkrát jsem se zasmál, sehnal si soundtrack, ale do nebes bych to rozhodně nevychvaloval. Jednou vidět stačí, víckrát bych si film už asi určitě nepustil.

S čerty nejsou žerty (1984)

Pro mě nejhezčí česká čertovská pohádka! Tatínek vám vyhlásí válku jestli dáte pohádce odpad... :-)

Pátý element (1997)

Ze začátku to vypadalo nadějně, ale toho pošuka z té televize tam dávat neměli, od půlky už je film o hodně slabší.

Cesta do pravěku (1955)

Spielbergovi bylo tenkrát 9 let, když v našem českém filmu chodili dinosauři a mladí kluci se vypravili do prehistorického světa. Za nějakých 38 let tu je Jurský Park ze kterýho byly všichni hotoví. Ale tohle je legenda dámy a pánové a na tohle máme být pyšní!!

Dobrý Will Hunting (1997)

Will Hunting je úžasný film. Tolik krásy se v něm ukrývá, že se člověku až nechce věřit. Dialogy, které naprosto odzbrojí a skvělý scénař dělají tenhle film jedinečný. Nejvíc se mi líbil Robbin Williams v roli psychologa a Matt Damon také skvěle hraje geniálního fracka. Oba si dávají pořádně do těla a jejich dialogy jsou na vysoké úrovni. Soundtrack má zajímavé písničky. Film můžu jedině doporučit! Video z předávání oskarů pro Robina Williamse, který si to setsakramentsky zasloužil, Will je jeho životní role! http://www.youtube.com/watch?v=q6Egi5V_jNU

Star Wars: Epizoda I - Skrytá hrozba (1999)

Jednička měla spoustu nových, různorodých postav a míst . Krom toho Gungani taky něco dodali do filmu. Nejsou stejně roztomilí jako ewoci z Návratu Jediho, ale jsou příjemně pitomý. Sith s dvojitým světelný mečem. Další bonus navíc závody kluzáků! Velice zdařilé "pokračování".

Star Wars: Epizoda IV - Nová naděje (1977)

Tenhle díl mě nepřišel určitě nejlepší. Jasně, byl to první a revoluční díl, ale že by to byla nějaká extra bomba? To ne.