Pán prstenů: Dvě věže (2002)

Veleúspěšné pokračovaní! Více než zaměřené na dobrodružství a výpravu jsou zde velkolepé bitvy (Helm´s Deep, Saruman´s Tower)

Pán prstenů: Společenstvo Prstenu (2001)

Opravdu jedinečný zážitek! A rozhodně můj nejoblíbenější fantasy film - tedy myslím celou trilogii. Harry Potter ať se jde zahrabat.

Matrix Revolutions (2003)

Tak poslední díl bych víckrát vidět fakt nemusel. Stalo se přesně to čeho se všichni obávali, Revolutions měl být mega film ale podle mě to bylo spíš mega průměrný...

Matrix Reloaded (2003)

Bylo to už hodně přehnaný, ale pořád se na dvojku dalo dobře koukat a bavila mě.

Matrix (1999)

Vím, že se The Matrix když jsem ho viděl poprvé nelíbil, ale s odstupem času jsem přišel na to, že jednička je svým způsobem výborný počin!

Astérix a velký boj (1989)

Tenhle Asterix má poněkud zvláštní atmosféru, to mu docela sráží hodnocení.

Asterix v Británii (1986)

Povedený Asterix, ale nepatří k mým nejoblíbenějším.

Asterix a Vikingové (2006)

Na jednu stranu jsem rád za to, že se udělal ještě komix, protože hraný Asterix byl otřesný. Ale na druhou tomu něco chybí, aby to byl ten starý dobrý Asterix. Nemyslím si, že nové animace by uškodily filmu, to rozhodně ne. Ovšem pokulhává příběh - pop taneček a jiný výstřelky kazí atmosféru. Rád bych tomu dál i víc, protože mám Asterixe rád, ale bohužel si to nezaslouží.

Asterix a Obelix (1999)

Depardieu jako Obelix?! Proč mě to k němu vůbec nesedí? Asi tím mizerným kostýmem, tohle je příklad zpracovaní komixu do filmu, které raději nemělo vyjít. Sice se to drží ještě původní předlohy, ale komix je tisicekrát lepší a hlavně i vizuálně hezčí než ty příšerné kostými herců.