King Kong (2005)

Zbytečně dlouhý film. Kdyby nebyl tak natahovaný, mohl jsem si ho určitě víc užít. Asi budu vadný, ale King Kongovi jsem nikterak nefandil a po celou dobu jsem měl za to, že Naomi Watts je ve skutečnosti Nicole Kidman a že musela být na plastice, protože si nebyla moc podobná. :D Přerostlý hmyz by tu vůbec nemusel být, postačil by Olgoj, který vypadal tak trochu jako pohlavní orgán a také by mě zajímalo, jak Kinga dostali na loď. King mohl dostat hezčí obličej, jinak efekty byly pěkný.

Zjevení (2012)

Vůbec to nebylo špatný, čekal jsem mnohem větší hrůzu, když jsem viděl zdejší hodnocení. Na můj vkus tam bylo málo lekaček, no byla tu jen jedna a to pouze zvuková a je škoda, že obsah moc neodpovídá názvu filmu. Čekal jsem častá zjevení nějakého toho ducha a přitom tam skoro nebyl vidět.

Kopačky (2008)

To se Máršl opravdu slíknul, nebo to byl jen efekt? :D Koukat se na to dalo, trapárna to nebyla, ale jako bych už někdy něco podobnýho viděl a moc nových věcí tu také nebylo.

Starý páky (2009)

Na dialogy jsem si musel chvíli zvykat, ze začátku mě trochu štvaly a chvílema jsem nevěděl o čem mluví. Jinak to ušlo, vtipné momenty tam byly, takže jsem se i zasmál a hlavně konec stál za to.

Čivava z Beverly Hills (2008)

Čivava kam se podíváš a ještě k tomu všechny mluví. Filmek na zkrácení dlouhých chvil, nepřekvapí, ale ani neunudí. Všechno bylo pěkně načančovaný a pejskové dostali pár lidských vlastností.

Horton (2008)

Vyprávění toho, co se právě odehrávalo na obrazovce snímku neprospělo, celkem mě dráždilo a to né dobrým způsobem. Začátek se zdál jako dělaný opravdu pro ty nejmenší, což asi je. V polovině se přiblížil ostatním animákům, zacož si vysloužil alespoň průměrné hodnocení.

Johnny English (2003)

Musím se přiznat, že kromě dívání se na tuhle komedii jsem se zabýval i jinýma věcma a tak nedokážu přesně popsat můj zážitek z něj. Beanovi to v obleku sluší, dostal pár slušných schopností, které bohužel mnohdy nevyužil tak jak si přál a čas od času je srandovní.

Jak vytrhnout velrybě stoličku (1977) (TV film)

Jo před lety se v Česku uměly natočit pěkné komedie. Teď se na ty dnešní výtvory moc koukat nedá. Na velrybu se dá čas od času dívat, ale pasáže z baletu nic moc, ty mě nikdy nebavily.

Prosincoví kluci (2007)

Prosincoví kluci, narození ve stejný měsíc jako já mi byli celkem sympatičtí. Radcliffe díky své roli v Potterovi tu vynikal a zastínil tak trochu vyprávění "hlavní" postavy. Vyprávění, hudba a prostředí, to všechno vybízelo k slušnému hodnocení. Když jsem se ale hlouběji zadíval, tak některá místa jakoby nebyla úplně dodělaná, hlavně závěr byl vzat hopem a postrádal jsem hlubší pohlcení. I tak to je lepší průměr. Teresa by si zasloužila pobýt na plátně více času.

Říše hraček (2007)

Pěkný a barvitý filmík, ale nechápu o čem vlastně přesně je a pro koho je určený. Jako že majitel umře a přenechá obchod nástupkyni je všechno? Čekal jsem ještě něco navíc. Vždyť ani moc veselý není, aby to bylo pro děti a ty si z toho něco odnesly.