Metro Manila (2013)

"Občas jedinou věcí v kterou nám zbývá věřit, je čepel nože!" , strhující, skvěle natočený, plný zvratů. jasných 5 hvězd.

12 opic (1995)

Jestli mi něco v životě chybělo, tak to bylo vidět Pitta hrát magora! Byla to Gilliamova vize budoucnosti? Skvělá podívaná. Otázka zní. Který James Cole byl dřív? Po shlédnutí dvanácti opic už to vím.

Milionář z chatrče (2008)

Tohle bylo sladký od začátku do konce. nečekal sem, že budu zároveň sledovat dění v show a jeho život, což pro mě bylo asi největším překvapením. Jinak sem až do konce čekal na nějaký opravdu špatný konec. A ten nepřišel, což vlastně nevadí. Hezké , milé a trochu dojemné. Stejně mě nejvíc bavila práce s turisty u Tádž Mahálu.

Schindlerův seznam (1993)

Tomuhle se nedá nic vytknout. Naprostá skvělost ve všech ohledech. Nebylo to pro mě tak skvělý jako pianista nebo život je krásný, ale rozhodně si to zaslouží místo mezi nejlepšími filmy dějin.

Pustina (2016) (seriál)

Ze začátku velmi roztahané a chvílemi nudné. Později však (někdy od 4 epizody) se začíná něco dít a seriál se stává zajímavým. Celkově mě potěšila vytvořená atmosféra, obraz i zvuk. Zuzana Stivínová i Eliška Křenková předvedli super výkon a překvapil mě dokonce i Jan Cina který mě většinou všude akorát štve.co se dálších rolí a nových tváří týká, tak casting odvedl dobrou práci. Severská detektivka po Česku.. nejdřív "to asi né", ale nakonec "dost dobrý".

Těžká dřina (2011) (pořad)

Myslím, že bych uvítal ve více českých seriálech scény kdy hlavní představitelé čistí toitoiky. Jako moje očekávání to splnilo a je to docela dobrá napodobenina Dirty Jobs s Mikem Rowem.

Stranger Things (2016) (seriál)

Netflix umí! Přesně tohle vystihuje moje pocity z jejich tvorby, kterou sem zatím viděl. Každopádně co na to říct.. Žeru Dustina! a ehm, je to kulervoucí. skvělý výkony herců, supr atmosféra , hudba , kamera.. Je to Fájn. tak uvidíme co za rok. PS: Millie Bobby Brown mě v tomhle hrozně připomíná mladičkou Natalie Portman tzn. kdyby mi při sledování bylo tak 13 tak slintám u každýho dílu :D

Týden s prezidentem (2017) (pořad) odpad!

Já k tomu nemám co dodat. Snad jen, že Týden s prezidentem jede na Barandově hned po Věřte Nevěřte. To mluví za vše.

Kosmo (2016) (seriál)

Není to nic extra, ale co taky na ČT1 je? Za dobrý (3) humor a kvalitní zpracování dávám *** ale za to, že na ČT1 vylezlo konečně něco co mě opravdu pobavilo tím dobrým způsobem dávám ****.