• Krátkometrážní
  • Rodinný

Ring (1998)

Ako horor - dej dobrý no zbytok nič moc , ale ako film to bolo super , len mi tam chýbala atmosféra. 4*

Vřískot (1996)

Jeden z najlepších Wesových filmov. Toto je kult nie žiadne Paranormálne Neaktivity alebo Sobota Štrnásteho. A náhodou má aj super pokračovania a seriál je tiež podarený. Pre mňa legenda filmového priemyslu. Takže 5*

Odebrat z přátel (2014) odpad!

Mohol to byť tak dobrý film a nakoniec vzniklo toto.

Pátek třináctého (1980) odpad!

"Ževraj dobrý film. Ževraj kultový film. Ževraj strašidelný film!" HAHAHA nenechajte sa nachytať. Tento film je všetko len nie dobrý. Nebudem tu ani opisovať ,čo všetko je zle-proste všetko. A najhoršie je na tom , že to má 9 dielov! Chápete? 9 DIELOV!!!! PREČO!? Pokiaľ si chcete pozrieť nejaký dobrý kultový horor , tak si pozrite Halloween 1,2 lebo to sú aspoň dobré filmy. Za mňa a za celú sériu dávam odpad!

Pár nenormálních aktivit (2013)

Výborná paródia na jeden z najhorších filmov histórie! Dokonca je to aj miestami vtipné!

Avicii - Hey Brother (2013) (hudební videoklip)

Pieseň ,ktorú pozná skoro každý. Videoklip má krásne vyvrcholenie rovnako ako pieseň. Škoda len , že od Aviciiho už nič nové nebudeme počuť :( 5* R.I.P

Portal: No Escape (2011)

Som veľkým fanúšikom hry Portal. Má snáď cenu niečo k tomu povedať? 5* a bol by som rád keby všetky amatérske filmy boli dobré ako tento :)

Žralokonádo (2013) (TV film)

O veľa filmoch sa hovorí ,že sú tak strašné ,až sú vlastne vtipné. Toto je presne Sharknado! Tomuto filmu chýba úplne všetko ,čo by mal mať dobrý film ,no aj tak je skvelý. Pokiaľ máte radi satirické filmy je Sharknado správny výber. Mám ešte niečo dodať? Jedine len ,že tomu dávam za pobavenie 5hviezd.

Transformers (2007)

Film ,ktorý ohúri každého človeka , čo má rád extrémne prehrotené sci-fi , fantasy . Michael Bay odviedol skvelú prácu a filmu sa nedá nič vyčítať. Je jasné ,že ľudia ,ktorý takýto typ filmov nemusia tak sa im páčiť nebude. Film odporúčam hlavne všetkým geekom a fajnšmekrom. 5 hviezd.