• Thriller

Hooligans (2005)

Elijah Wood - je skvělý hobit, dobrý herec a špatný hooligans. Charlie Hunnam - není hobit, je dobrý herec a skvělý hooligans. Ovšem co je scénarista filmu je mě záhadou. Celou dobu sleduji skvělý příběh a přímo mistrovsky natočené bitky i pitky, Ovšem konec filmu, byl jak raná pěstí od hooligans, ze které se stále nemůžu vzpamatovat.

Poslední samuraj (2003)

Pastva pro oči znamená, buď se dívat se krásné ženské tělo nebo na film Poslední samuraj a to jak díky užásné práci kameramana, tak díky exteriérům Nového Zélandu. Jelikož hudbu k filmu dělal Hans Zimmer nemusím dodávat, co je další silnou stránkou filmu. Co je však nejsilnější zbraní Posledního samuraje, je scénář a emočně laděné souboje / hlavně poslední / , měl jsem dojem, že se ve mě probouzí kus samuraje. Proč tedy nedávám plný počet ?? Ne, není to Tom Cruise, ten zde hraje skvěle, je to něco mnohem horšího, ten konec, proboha proč?? Proč něco tak krásného jako tenhle film se pokusí zničit během několika posledních minut ?? Naštěstí se pokus zcela nevydařil . Chuť stát se samurajem zůstává.

Nový Jean-Claude (2002)

Překvapivě sympatická komedie. Nesmělost a smůlu sdědil hlavní hrdina asi po Pierre Richardovi a proto mě byl ohromě sympatický. Scéna, ve které Jean -Caude dovezl pizzu rozvášněné nynfomance na mě zapůsobila natolik, že uvažuji o změně zaměstnání. Pokud si otevřete láhev vínečka dáte si pizzu a budete se na to dívat se svou princeznou rozhodně máte zaděláno na krásný večer. Tak teď nevím jestli mě v hodnocení neovlnili spíše vzpomínky na ten večer.... . Blbost zbytek večera by byl za 5* !

Venom (2005)

To už jde větší strach s Václava Klause a jeho politických rozhodnutí než z tohoto filmu . Ještě jedna věc mě naštvala, vždycky v podobných filmech ukážou holky v kalhotkách nebo tak nějak a tady ne, což stálo film jednu hvězdu.

Fuck Me (2000)

Docela by mě zajímali komentáře místních uživatelek. Film mě zcela naplňuje představu o ženách jako křehkých a nežných tvorech.

Černá vdova (1987)

Definice černé vdovy - páři se samečkem a po páření ho sejme. Černá vdova v lidské podobě samečka ještě jako bonus okrade a jde si hladat dalšiho trubce . Mám rád romanci, tak jak si jí představují ženy a sexy Theresa Russell . A na závěr text jedné písně " .........někdy to tak bejvá, že třeba smysl už se nikdy nedovíš a už nikomu nepovíš jak líbá černá vdova.....bang, bang"

Sedm (1995)

Poprvé jsem viděl film SEDM se SEDMi kamarády v SEDM hodin SEDMého SEDmý v SEDMé řadě na sedadle číslo SEDM. Než jsem napsal tento komentář viděl jsem film už SEDM krát. Mám přesně SEDM důvodů proč dát filmu plný počet *. 1. Scénář ; 2. Režie ; 3. Dokonale vytvořená depresivní atmosféry ; 4. Morgan Freeman. 5. Brad Pitt ; 6.Kevin Spacey ; 7. Originální závěr. Kdyby bylo SEDM hvězdiček jistě by se našlo SEDM důvodů, proč dát SEDM hvězdiček. Mezi mou filmovou TOP má film SEDM pořadové číslo SEDM. Film SEDM je vynikající krimi - thriller na který se můžete koukat SEDM hodin vkuse a stejně nebudete unaveni více jak po SEDMi SEDMi stupňových pivech. Stačilo mě pouhých SEDM minut, aby se napsal komentář, který bude mít SEDM řádků. Přesto zůstává slovo SEDM jen pouhá číslovka nebo snad ne ?

Indiánské léto (1995)

Asi nejsem ten správný Indián, protože tohle léto bych fakt nechtěl zažít . Jedna hvězdička je za kapelu Brutus a druhá, že se podařilo panu Gedeonovi, aby byl tento film přirovnáván s Formanem . Já však tento film přirovnávám leda tak k dialogům mezi blbci a studenty zvláštních škol.

Dobrý ročník (2006)

Slovo "dobrý" bych v názvu změnil na slovo "vynikající" a toto slovo bych pak přiřadil ke všemu co souvisí s tímto filmem. Docela i chápu premiéru v prosinci, přijdete ze zimy do kina a z kina odejte s hřejivým vnitřním pocitem, který překoná Vaše vnější i vnitřní mrazy na delší dobu. Postava Maxe je naprosto skvěle napsaná a Russell jí přenesl moc dobře na plátno a tak se zase po dlouhé době stalo to, že hlavní hrdina mě byl neskutečně blízký. Jinak před slovo "hrají" může POMO klidně přidat slovo "dobře" a před slovo "režie" slovo dobrá . Bude stylový a ještě to bude pravda. O krásných záběrech na Provence se raději nebudu moc zmiňovat a kameranovi koupím za jeho práci nějaký dobrý ročník . Marion Cotillard je stejně tak krásná žena, jako dobrá herečka , no a ten její zadeček to je taky dobrej ročník . Jo a víte jaký soundtrack k tomuto filmu?? No jasně, že dobrý . Takže pomalu, abych dopsal komentář dopil sklenku červeného vína zajedl to sýrem a připravil si foťák, mapu a auto vydal se na výlet do Provence !

Po hlavě... do prdele (2006)

Hvězdička za náznaky černého humoru a Petra Jákla . Taky jsem pochopil význam názvu filmu. Na film jdete do slova po hlavě a po skončení filmu máte chuť režiséra a scénaristu poslat i s jejich "filmovým skvostem" do prdele. Samotný film je takový slepenec, slepený lepidlem kanagon , to lepidlo bylo pověstný tím, že moc nelepilo. Ještě si nemůžu odpustit poznámku na adresu čekých novinářů , který tento film nazvali českým Pulp Fiction . Mám ten dojem, že čeští novináři a čeští politici mají mezi sebou tajnou soutěž o největší kretény.