Bazén (2003)

Působivé. (A ta trpaslice byla stylová :-)

Kruh (2002)

Horor u kterýho jsem se chvílema bál. Ale jednou jsem dostal záchvat smíchu a to když máma tý holčičce dala pytlík na hlavu a hodila jí do studny, to jsem prostě nerozdejchal a strašně mě to rozesmálo nevim proč.

Záhada Blair Witch (1999)

Chvílema jsem se fakt bál což je asi podruhý (když nepočítám jak mi byly 4 roky :-) Proto dávám 5* jinak by to bylo za 4*.

Apokalypsa (1979)

Mimořádně silný film který na vás obrovsky zapůsobí. Je to vlastně taková velice netradiční road movie. Ze začátku spíše humorné scény (plukovník blázen do surfování, tygr) ale jakmile plavba pokračuje a všech se začíná zmocňovat čím dál větší šílenství začne to být velice sugestivní a opravdu síla. Opravdu jsem jen seděl jako přikovaný, protože takováhle anarchie a nihilismus se jen tak nevidí. Kurtzův tábor je už kapitola sama pro sebe. Marlon Brando je vidět jen pár minut a to většinou jen kousek hlavy, ale vyznění jeho hereckýho výkonu pomáhá genius loci jeho tábora, kde jsou všude hlavy napíchaný na kůlech atd. Jediná snad trochu slabší část je ta s francouzema. Jediný atmosférou srovnatelný film s tímto je Aguirre, hněv boží.

Agent bez minulosti (2002)

Nevim co mi na tomhle filmu poprvé vadilo, ale zaručeně můžu říct že napodruhý je to BOMBA.

Bílá vdova (2000)

Veselá a příjemná komedie která pobaví.

Knight Rider (1982) (seriál)

Co to má znamenat že všichni dáváte tak málo vždyť jako díte to žral KAŽDEJ bez vyjímky musím dát 5* protože tohle je pro DĚTI ale kouknul bych se i teď. :-)

Sedm statečných (1960)

Není to Tenkrát na Západě ale přesto je to super. Bandu takhle drsných chlapíků abys pohledal.

Policajt v Hongkongu (1975)

Bud Spencer vs. sumo to bylo hustý. Kdyby tam byl i Terrence Hill bylo by to za pět.