K.O. Night Show (2012) (pořad) odpad!

Nevím, jestli jsem neměl jen smůlu na díl, ale to, co jsem viděl, byla děsná chujovina. Wrestling je jen amatérské divadélko, ale se "zasvěcenými" komentáři je to na po....

Podivuhodný případ Benjamina Buttona (2008)

Film o životě jednoho člověka... A proč zrovna o něm? Protože se narodil starý a mládne? Tohle jsem si vymyslel už před 40 roky = nic nového. Protože v něčem vynikl? Ničeho jsem si nevšiml. Proč 2 hvězdičky? To je pro maskéry a trikaře. Ti odvedli dobrou práci. A ještě nejsou úplné...

Ženy v pokušení (2010)

Řadím se do fronty obdivovatelů Vilmy :) Příjemný film, dobrá zábava, někdy trochu černá... K 5* chybí jen kousek, je to fakt těsný.

MasterChef (2012) (pořad) odpad!

Dva stejné pořady na dvou komerčních TV v Česku - muselo dát neuvěřitelnou práci poshánět takové množství *píp* do porot. Soutěžící jsou přesně, jak jsem očekával - čili k *píp*. Jestli jen zatím, asi nebudu mít chuť posoudit. Jediné, čím se pořady liší, jsou moderátoři - ti na Barandově nejsou úplný odpad... P.S. kvůli takovýmhle srágorám bych uvítal zavedení záporného hodnocení na CSFD. -*-*-*-*-*, to vypadá dobře

Hlas Česko Slovenska (2012) (pořad) odpad!

Lidi, co neuměli a neumí zpívat hodnotí jiné, co zpívají ještě hůř a všichni se u toho tváří smrtelně vážně... Komentuje milionkrát provařený týpek s nějakou divoženkou.

To, co dýchám (2007)

Co to sakra mělo bejt? Jednotlivé epizody velmi slabé, celé dohromady je to ještě horší. Nezapadá to do sebe... Jako kdyby to točil někdo z grantů České republiky. Fakt bída :-(

Pevnost Boyard (1998) (pořad)

Chtěl jsem napsat komentář, ale to by mě Phobia mohla nařknout z plagiátorství - její komentář je (téměř) dokonalý. Odlišnosti: Profesor mi až tak nevadí - samozřejmě otec Foura je jen jeden... Zato mě vytáčí "tvrdej Boyard" s hlasem Jamese Maye... EDIT: výměna "Boyarda" a průvodkyně (nyní Christopher Ellison a Jodie Penfoldová) je určitě změna k lepšímu, ale originál je pořád originál...

Láska je láska (2012)

Láska nebeská počesku? Ale kdež, tak to zdaleka není. Jenže na to, co se v Česku točí, je to velmi slušné. Zábavné i nezábavné, reálné i nereálné, poučné, klišoidní, prostě všechno to nějak kolísá... Dal bych přesně 3,5*, takže zaokrouhlím na 4*.

Návrat do ráje (1986) (seriál)

Jak se na první sérii koukat dalo, tak se na druhou koukat nedalo. Jen díky zaokrouhlování (0,5*) to má jednu celou, přece jen odpad to není. Nebo je?

Salto do života (2004)

Tak nevím, jestli jsem neviděl nějaký jiný film, než ostatní hodnotící... Je tu Sam W., je tu Abbie C., ale chlastání tam moc nebylo, následného sexu ještě míň, a úplně nejmíň tam bylo něčeho, co by dalo filmu nějaký smysl. BTW: celkem chápu, že zařazení tohohle filmu do škatulky je problém, ale drama??? Co tam sakra bylo dramatického?