Mistři (2004)

Tenhle film perfektně znázorňuje povahu typických českých loserů. Výkony všech herců jsou výborné. Je to taková dost trpká komedie a věřím, že pro někoho nemusí být příjemné dívat se na filmové ztvárnění sebe sama. Bohužel tomu filmu chyběla jakási živost, nebo jiskra, zkrátka něco, co mi brání dá 4. hvězdičku.

Blesk (1995)

Děj je debilní. Úplně. Ale Jackie Chan je borec. Jeho akční choreografie je dechberoucí. Co se týče akce, je Chan umělec. Samozřejmě, že zbytek stojí za prd a vlastně i ony akční scény jsou úplně zcestné. Ale nasazení s jakým kaskadéří dělají svoje kousky je až dojemné a tak dávám celé 3 hvězdičky.

Medená veža (1970)

Pěkný dojemný film plný krásných Tater s překrásnou Emíliou Vašáryovou. Těm třem týpkům jsem jejič život záviděl až do chvíle, kdy se to začlo srát. Hory, krásná ženská, kořalka s pivo - může být něco lepšího?

Temná voda (2001)

The Deep End nijak neurazí. Ale jeho smůlou je, že se vlastně jedná o úplně obyčejný film. Dá se bez problémů skouknout, ale žádné výrazné zážitky si člověk neodnese. Zkrátka ani dobrý, ani špatný. Příběhu by spíše slušelo zpracování televizní inscenací, než kinofilmem.

Elektra (2005)

úplně zbytečný film

Azumi (2003)

Tak opravdu lituju, že jsem 140 minut svého života prohospodařil u tohohle filmu. Tak ubohé akční scény bych od japonců nečekal. Ještě horší je, že se režisér snažil zamaskovat prachbídnou choreografii bojů stříkanci krve. Je to celé špatně natočené a ještě k tomu je tam blbá hudba. Nechce se mi věřit, že tomuhle může dát někdo 4*. Já mám japonské filmy rád a tohle je zatím nejhorší, který jsem kdy viděl. Jednu * dávám za to, že jsem vůbec v sobě dokázal zmobilizovat síly, abych to dokoukal. Ale nemít nohu v sádře, nemrhal bych na to časem.

Káva a cigarety II (1989)

Další dobrý kraťas, který ovšem nedosahuje kvalit svých nástupců.