Lásky jedné plavovlásky (1965)

Příběh o naivní dívce, která naletí mladému, ale protřelému svůdníkovi a vydává se za ním s vidinou lepšího života. Jaké je její překvapení, když zjistí, že je jen jedna z řady. Potupeně se vrací domů. Reálný scénář v hezkém provedení.

Slimák (2006)

Solidní nechuťárna s komickými prvky, která si na nic nehraje. Zasloužené ***.

Jezero smrti (2008)

VŽDYŤ JSOU TO JEŠTĚ DĚTI! No to teda. Málokdo by chtěl ublížit dětem, ale při sledování tohoto filmu jsem se neubránila rozporuplným pocitům. Brilantní podívaná, která působí velmi realisticky, a ze které čiší násilí, zoufalství, údiv, znechucení a smutek. Napětí v takovéto míře jsem dlouho nezažila. Pocity a dojmy z tohoto filmu ve mně budou ještě dlouho. Protože nechci jít spát v tomto rozpoložení, budu si muset pustit telenovelu, abych se zkompenzovala.

Van Helsing (2004)

Výprava, efekty ani obsazení bohužel nevynahradily pokulhávající děj. Škoda.

Láska bez bariér (2018)

Dělat si legraci z handicapovaných je tenký led, ale v této komedii se to zvládlo skvěle a nemůže to snad nikoho urazit. Slzy smíchu i dojetí v jednom. A záběry na Prahu super.

Čtvery Vánoce (2008)

Netvrdím, že je to kdoví co, ale celkem jsem si díky tomuto filmu o Vánocích odpočinula od pohádek a sranda to občas byla.

Spice World (1997)

Jako film to stojí za prd, ale je to moje srdcovka z dětství. Výjimečně hodnotím čistě subjektivně a dávám ***.

Hříšná láska (2001) (seriál)

V dětství jsem se na Hříšnou lásku dívala s babičkou. Když jsem nedávno viděla pár dílů v TV, projela mnou nostalgie a rozhodla jsem se dát tomuto žánru šanci. Nakonec ani nijak nelituji, při vaření se to dá sledovat, ale kdyby to mělo o 100 dílů míň, nic by se nestalo.

Truth or Dare (2012)

Docela příjemné překvapení. Úplně originální námět to není, ale závěr celkem zajímavý a napětí se taky našlo. Naštvaní zvrhlíci to pěkně rozjeli.

Vadí nevadí (2018)

Další film s touto hrou a není to úplně špatné. Příběh spíš pro teenagery, ve kterém moc hororových prvků nenajdete. Víc mě vyděsilo, když mi pes přinesl do postele hračku kuřete bez hlavy.