Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Dokumentární
  • Animovaný

Recenze (1 190)

Zmizení (2013)

Dobrý, napínavý a velmi dobře zahraný film. Na druhou stranu podobně dobrých filmů, s téměř identickou zápletkou, je nepočítaně. Hodnocení tedy nemohu dát vyšší než nějakých 80%, ani kdybych chtěl.

plakát

Až tak moc tě nežere (2009)

Poměrně příjemná vztahová oddechovka s hvězdným obsazením. Nic nového však snímek nepřináší a tak zapadne do běžného průměru lehce stravitelných béček.

Příběh kmotra (2013)

Příběh kmotra je pro mě obrovským a hlavně pozitivním překvapením. Takto kvalitní film z našich luhů a hájů bych v posledních letech rozhodně nečekal. Silný příběh, velmi dynamický děj a vynikající výkon Ondřeje Vetchého z příběhu kmotra dělají asi nejlepší český film posledních let. Opravdu doporučuji ke zhlédnutí. Mé hodnocení je 85%.

Čokoláda (2000)

Příjemné, odpočinkové pokoukání. Závěr filmu mi však příliš nesednul a tak jdu s hodnocením trochu dolů. I přesto je to stále slušných 70%.

plakát

Panelák (2008) (TV seriál) odpad!

Měl jsem to "štěstí" vidět pár dílů této lahůdky. Upřímně řečeno vůbec v ničem si nezadá se "špičkou" tohoto žánru a tak po zásluze přiděluji jediné nabízené slovní hodnocení.

plakát

Tři mušketýři: Královniny přívěsky (1961)

Tři mušketýři jsou pro mě příjemnou oddechovkou, na kterou se ve volných chvílích vždy rád podívám. Po letech už sice ničím nepřekvapí, ale ani neurazí.

Saturnin (1994)

Spousta dobrých hlášek, nahusto naplácaných za sebe, dobrý film nevytvoří. Věřím, že i sami tvůrci se o tomto faktu přesvědčili. Nicméně jako "pozvánka" k přečtení knihy tento snímek zafungoval na jedničku.

Logorama (2009)

Logoramu vnímám jako rýpnutí do konzumní společnosti, nic více, nic méně.