Musíme si promluvit o Kevinovi (2011)

Brutální deprese s vynikající Tildou Swindon, která rozpolcenou matku hraje neuvěřitelným způsobem. 90%

Světová válka Z (2013)

Slušná nemrtvá jízda s rozuzlením sice trochu zvláštním, ale celkový dojem to moc nenabourá. 80%

Kapitán Phillips (2013)

Greengrass potvrzuje, že je naprostou špičkou v tzv. dokudrama. 80%

Bella Mia (2013)

O kravách a lidech. 60%

Díra u Hanušovic (2014)

U tohoto filmu je mi strašně líto, že musím hodnotit tak nízko, protože filmové pokusy zachytit životní banalitu nějakého Bohem zapomenutého místa mám celkem rád (třeba Divoké včely). Ale tady je to natolik banální a vyprázdněné, že už se na to místy skoro nedá dívat. 50%

Záhada Hory mrtvých (2013)

Na rovinu - hovadina kolosálních rozměrů, která si myslí, že když si tam napíše Inspirováno skutečnými událostmi, tak že jí na to někdo skočí. 40%

Pí a jeho život (2012)

Celkem pěkná nábožensko-vegetariánsko-new-age pohádka se spoustou krásných obrazů. Nic víc, nic míň.60%

Babovřesky 3 (2015) odpad!

Mám rád život, a nejvíce asi to, že mě dokáže vždycky překvapit přesto, že si myslím, že už se trochu vyznám, vím co očekávat a nic moc mě nerozhodí. Ale nakonec vždycky přijde něco, co všechny tyhle představy zbourá jak domeček z karet. A Babovřesky jsou přesně takové - myslíte, že už hlouběji klesnout nejde, ale hluboce se pletete. Totální, absolutní dno - ale teď už věřím, že i od něj se dá dostat ještě hlouběji. 0%

Kobry a užovky (2015)

Rozhodně špička toho, co se u nás v roce 2015 objevilo. Film konzistentní, s depresivní atmosférou, místy až bezvýchodný. Navíc s hereckým koncertem obou Hádků. 80%

Autobazar Monte Karlo (2015) (seriál)

Karel s Bóďou a Bublinou, místy podpořeni epizodními roličkami (za zmínku rozhodně stojí Lenka Krobotová) si to dávají bez jakýchkoliv mantinelů, a výsledkem je ukrutně vtipný seroš. 80%