U2: PopMart Live From Mexico City (1997) (koncert)

Tak to byla SHOW!!!! TEnto koncert jsem viděl snad 100x. Ještě na střední jsem se u něj vždycky učil na písemky. Jen mě mrzí, že jsem v době, kdy byly v Praze byl krapet mlád nemohl se zúčastnit, protože todle byla jedna z nejlepších show všech dob!!! OPravdu nářez!!! U2 forever!!!! Howgh!

Šňup (2002)

NO, takový průměr do pohody. ZAse jsem koukal kvůli Mickeymu a opět výtečný!! Hlavně jeho proslov před americkou vlajkou je nezapomenutelný!!! Jsem si to musel přehrát několikrát a řezal jsem se neskutečně!! Takže kvůli Mickeymu takové "vysoké" hodnocení. Howgh!

Kate a Leopold (2001)

Musím říci, leč to není můj oblíbený šálek kávy, že se mi to celkem líbilo. Bylo to pěkně natočeno, sem tam špetka jemného humoru, ale hlavně to mělo takovou příjemnou a pozitivní náladu. Není to žádné veledílo, ale na odpočinek a jemné pobavení to stačí, hlavně to navodí fajn pocit. Hugh byl celkem kouzelný v roli zmateného a galantního vévody. Meg, na tu už se moc hezky nekouká. Zbytek v pohodě. Dalo se na to koukat. Howgh!

Ať žijí duchové! (1977)

Jedna z nejlepších českých pohádek!!! Nevím, proč už se dnes takové netočí, to bych se snad i díval. Opravdu paráda! Malé děti se u toho vyřádí a i já jsem se docela zasmál, některým "frkům", které nevím, jestli děti zaznamenají. Každopádně je to film pro celou rodinu a ukazuje, jak se dělaly krásné a vtipné filmy a ne ty dnešní katastrofání nesmysly. Howgh!

Bounty (1984)

Slovou Bounty (nemyslím tyčinku, ale loď) má celkem zvuk, resp. já to vztahoval právě ono známé slovo k tomuto snímku. Bohužel, to známé slovo asi nebylo o tomto filmu. Celé mi to připadalo takové celkem povrchní, bez atmosféry, bez výraznějšího prokreslení postav. Děj prostě plynul, ale v podstatě se stále nic nedělo. Potom převrat a zase se nic moc nedělo. A byl konec. Chybělo mi tam více emocí, nevím, jak to správně vyjádřit. Obrázky hezké, hudba také, ale zpracování je slabší. Howgh!

S tebou mě baví svět (1982)

Takových 90%. Děj odehrávající se na horách - k tomu není co dodat - prostě skvělé. Plné inteligentního, jemného, nápaditého a nenásilného humoru, zábavných situací a skvělých hlášek. Radost pohledět! Ovšem posledních 10-15 minut filmu, zpět ve městě, to už se mi moc nelíbilo, na můj vkus moc ztřeštěné a málo vtipné. Ale co se týká celku, opravdu velice podařená, ne-li nejlepší česká komedie. Howgh!

Muž v ohni (2004)

Moc se mi to líbilo!!!! Pěkný příběh, zajimavá kamera, fantastická hudba. První půlka taková "poetická", druhá pořádný nářez. Dvě poloviny filmu se zde nádherně doplnily. První byla taková sladká "romantika", ale udělaná s rozumem a ne nějak otravně. A když se Creasy rozlobil, film se neskutečně rozjel. Na to, že to byla taková řezničina to ale nebylo nějak nechutné. Bylo to natočeno tak, že to mělo styl a nepřišlo to jako něco hrozného (samozřejmě bych to nechtěl zažít). Každopádně atmosféra filmu byla taková, že tam vše zapadlo. Prostě výborný snímek!!!! Howgh!

Bláznivá střela 33 a 1/3: Poslední trapas (1994)

Každopádně nejslabší díl z celé série. Je to takových 70%. Nebylo zde už tolik vtipných momentů, navíc některé se už jakoby opakovali. Nicméně stále velice kvalitní komedie, u které se dá výborně pobavit, na rozdíl od těch nesmyslů, které se točí teď. Howgh!

Bláznivá střela 2 a 1/2: Vůně strachu (1991)

Stále vynikají parodie/komedie. Sice o něco málo slabší než první díl, nicméně stále vtipné scénky a gagy dovedené do naprosté absurdity. Výborná podívaná! Howgh!

Bláznivá střela (1988)

Velice kvalitní parodie! To ještě nebyly parodie trapné, nudné a nevtipné. Naprosto skvělé scénky, hlášky a absurdnosti. Zábava od počátku do konce. Fakt nechápu, jak takové kraviny dokáže někdo vymyslet. Neskutečné! Parádní zábava! Howgh!