Bláznivá runway (1999)

Laboruje to mezi 2 a 3 hvězdama. Na ten herecký ansábl docela velké zklamání. Komedie to nebyla, drama taky ne. V podstatě to byl takový film o ničem. Zápletku to nějak nemělo, chyběly nějaké nápady. Celkově se z toho dalo vytáhnout určitě mnohem více. Prostě zklamání, celkem nuda... Howgh!

X-Men (2000)

Spíše 70%. Podle mě takový nadprůměrný film. Co se týče námětu, podobné Hellboyovi, kde mělo také hodně bytostí nadpřirozené schopnosti. Předlohu neznám, ale na můj v kus trošku málo akce a když už, tak až ne příliš zajímavé. Nápad s mutanty není zlý, ale ten příběh jako takový mě až tak příliš nezaujal. Nevím, čím to. Každopádně je to lepší průměr, ale nemohu se zbavit pocitu, že to mohlo být mnohem lepší. Howgh!

Total Recall (1990)

Velice povedený film. Nějak extra Arnoldovy filmy nemusím, ale některé, jako třeba Komando a Terminátor jsou již kultovní. Navíc mám rád sci-fi. Příběh je celkem zajímavý a tím, jak se zamotává a občas nevíte, co si myslet je i netradiční oproti obdobně laděným filmům. Akce je slušná, efekty na tehdejší dobu také, pěkná Sharon a v neposlední řadě několik skvělých hlášek. Prostě nadprůměr Arnieho filmů a nejen jich. Řekl bych, že to nebyla jen prostoduchá mlátička. Howgh!

Sejměte Cartera (2000)

A tak zase oddychovka na zabití času. Bezpochyby, kdyby tam dali více Mickeyho, mohlo to být lepší. Jejich chyba... :-) Howgh!

Demolition Man (1993)

Buďte dobří! Pro mě jednoznačně jeden z nejkultovnějších filmů všech dob! Viděl jsem to x-krát a vždy se mrknu rád znovu!!! Je to prostě paráda - moře vtipných hlášek, kvanta zábavných scén, kupa kvalitních akčních sekvencí. Od začátku do konce se absolutně člověk nenudí a fakt se dost nasměje. Je to úžasná kombinace vtipu, akce a geniálních nápadů budoucnosti. Jediné, co mi trošku vadilo bylo umístění doby, protože za 30 let by se společnost nestihla takto změnit a to mě bylo hodně do očí, ale musel jsem to skousnout. Ale to je jen maličkost, zvláště pro mě puntičkáře, hold jsem to musel přejít. Jinak absolutorium, prostě skvostný film!!!! Howgh!

Muž s cejchem smrti (1990)

Seagolovky, to jsou filmy mého mládí. Samozřejmě s postupujícím věkem už to tak moc "nežeru", ale kdykoliv se stále rád kouknu. Šablona je u každého Seagala jasná - drsnej polda, který bere zákon do vlastních rukou. Zpřeláme pár rukou, nohou a dalších částí těla, pár lidí zastřelí, sem tam utrousí nějakou hlášku a všechno pěkně v klidu a pohodě. Prostě typický film na totální odreagování. Zde ještě Steveń ve velice dobré formě. K Přepadení v Pacifiku daleko, ale i tak se na to dobře kouká. Howgh!

Bídníci (1998)

Myslím si, že je to nejlepší novodobé zpracování Bídníků. Ostatní zpracování se na něj koukají jen z dálky. Výborné herecké výkony a skvělá atmosféra filmu. Viděl jsem to několikrát a jsem ochoten se na to dívat znovu a znovu. Opravdu výborný kousek! Howgh!

Hrabě Monte Christo (1975) (TV film)

Knihu jsem nečetl a films Maraisem jsem neviděl, takže těžko porovnávat. Nicméně, co se týká tohoto zpracování, velice se mi líbí, viděl jsem už několikrát. Chamberlain je velice charismatický a jako prošedivělý hrabě fakt docela "drsný". Děj má spád, dobře jsem se bavil, bylo to i nápínavé a byla to radost sledovat. Já jsem spokojen! Howgh!

Poslední skaut (1991)

Co si budeme vykládat. Děj filmu je 100x obehraná klasika, alá 90. léta. Nic objevného bych v tom nehledal a nečekal. Ovšem tím, jaký je tam přehršel vtipných a vtipnějších hlášek se film posouvá o třídu výše. Bez toho by to byl jen klasický průměr. Takhle je to prostě bomba. Howgh!

Ace Ventura: Zvířecí detektiv (1994)

S mým rostoucím věkem si tudle komedii vychutnávám stále více. Musím říct, že ty grimasy Jima moc nemusím a i tady mě to občas štvalo, nicméně dá se na ně koukat. Co mě ale baví při každém dalším sledování více, jsou vtipné hlášky, kterých jsem si všiml až na poněkolikátý pokuk. Na jedno shlédnutí se asi nedají zaznamenat všechny. A je to to, co dělá film o hodně lepší. Každopádně toto je asi jedna z nej Jimových komedií, i když občas jsou ty ksichty zbytečné. Nicméně dávám spíše 70%. Howgh!