Jezero smrti (2008)

Ils + Rovdyr = Eden Lake. Celej ten konflikt byl dost zbytečnej a ještě den po shlédnutí mi neni jasný vo co sakra šlo těm vypatlancům. Ani jeden z nich neměl důvod bodat nožem do přivázanýho chlápka, kterej jasně sliboval, že nikomu nic neřekne když ho pustěj. Já bych jim dal hajzlům! Ale jinak celkem zručně natočenej thriler co rychle uteče a pobaví. 4

U mě dobrý (2008)

Po dlouhý době sem se kouknul na českej film a zjistil, že ještě nejsme tak docela vodrovnaný, že ještě žijem. Neni to sice nic extra, ale alespoň je tu vidět nějaká ta snaha. Doknce to je i celkem dobře zahraný.

Zrcadla (2008)

Kam se sakra poděla ta "Ajovská" depresivnost, úchylnost a realističnost, ono je to dobrý, ale Hory mají oči to rozhodně nepřekoná. Navíc jsem se u filmu dvakrát nezastavitelně musel smát.

Babylon A.D. (2008)

Byla by to bomba kdyby mi místo ní nenaservírovali hodinu a půl dlouhej trailer. To oříznutí je prostě moc velký, vůbec nic tam na sebe nenavazuje, všechno to uteče strašně rychle a konec se tváří jako úplně jinej film. Hned jak uvidim původní dlouhou verzi tak dám plnej počet.

Volání o pomoc (2007)

Zde můžete vidět, že pod vedenim dobrýho režiséra může bejt každej člověk hercem, hodně dobrym hercem. Nejlepší film Adama Sandlera.

Tři pohřby (2005)

Podivně sestřihanej film, ale všechno to dává dokonalej smysl. Neni to "No country for old man 2"! proč? Protože tohle vzniklo dřív.

Legenda (1985)

Žádnej horror neni tak depresivní jako tahle fantasy romantika.

Rallye smrti (2008)

Sice je to od začátku až dokonce akční, ale ta akce je nevýrazná. Jako oddychovka ale dobrý.

Kill Bill 2 (2004)

Tady už sice nacáká krev ven z obrazovky, ale za to je tu zas špatnej závěr. Čekal jsem nějaký maximální dechberoucí (nemyslím tim akční, ale dramatický) vyvrcholení, který by mě vodrovnalo. Nicméně mi vol.2 v dramatičtějšim pojetí nabídlo víc než krveplný vol.1, takže taky 5.

Kill Bill (2003)

Byl by to nejlepší trhák na světě kdyby neobsahoval ty zbytečně přehnaný scény kdy tam Uma vymlátí celou naší planetu a možná ještě trochu víc. Taky je tam víc krve než je zdrávo, je sice zábava koukat na člověka co má v sobě meč, ale když z něj vacákne krev asi tak z pěti lidí tak to ztrácí takovej ten dobrej dojem. Jinak naprosto dokonalý. Náhodná projekce na zabití nudy 10.7.2010: Ó můj bože, při opětovný projekci jsem blahem málem pošel, takže né že by to mohl bejt nejlepší trhák, on to nejlepší trhák prostě je!