Zathura: Vesmírné dobrodružství (2005)

Strasne ukricane, jednotvarne a aj na detsky film prilis nelogicke. Ked sa to vsetko spoji, tak uz nepomoze ani Kristen Stewart a vyborna hudba. 5/10

Nejdelší jízda (2015)

Ultramegasuper gyc. A tak to mam rad😁 the notebook je sice predsa len o dost lepsi, ale ine sparksovky do strka v pohode do vrecka. A staci k tomu jeden Alan Alda. Velmi pekna cervena kniznica7/10

Na hrane (2019) (pořad) odpad!

Sialeny format. Od divakov v studiu az po moderatora

Vzpoura strojů (1986)

.Nudny a nezabavny pulp. 3/10 za par dobrych napadov a momentov

Krásný chlapec (2010)

Tema je megasilna, film kladie spravne otazky, herci sa snazia a emocne vrcholy funguju ako maju...a aj tak to nie je uplna pecka. Chyba tomu pevnejsia reziserska ruka a scenar tiez nie je tak dobry ako by si zasluzil. Aj napriek tomu ten film prachom zapadol nezasluzene a ide velmi dobru festivalovku. 7/10

Umění lhát (2009)

Prvu polovicu je to na hranici dokonalosti. Potom to bohuzial uhne no obycajnej (a nie moc dobrej) romanci. Skoda uzasneho nametu a s chutou hrajuceho castingu. 6/10

Padesát odstínů svobody (2018)

Najlepsi diel a v ramci toho, kto je cielovka a ze to ma byt iba remeselne velmi dobre natocena telenovala, tak je to vlastne dokonale. Ale preboha ak niekto ocakava serioznu vec, tak vsetky ruky, oci a vlastne aj dalsie organy prec. 5/10 (samozrejme s prihliadnutim na prvu vetu)

Charlieho andílci (2019)

Baby su super (najma Kirsten si to velmi uziva), ale inak je to malo hot, cool, crazy aj cheesy. 5/10

Město duchů (2008)

Kruto nevyuzity krasny namet a velmi slusny scenar. Cele to ide totiz na pol plynu. Humor je malo vtipny, pri dojimavych scenach som neplakal a pokojne to mihli byt aj kratsie. Koepp proste v rezii nie je uplne doma a Ricky Gervais je mozno genialny standupista, ale film proste nepotiahne. 6/10

Král (2019)

Vyborny scenar a uzasni herci (Chalamet a Edgerton su uplna bomba) prebijaju vizualnu polo)chudobu a vznikla tak strhujuca a osudova konverzacka, pri ktorej som skoro nedychal. Jedno z navacsich prekvapeni roku. 9/10 ale Branaghova verzia je aj tak lepsia