Zámotek 2: Návrat (1988)

oproti jednotke veľké sklamanie.alebo že by za to mohol ten slovenský dabing?neviem.jednotka je o 2*lepšia

Zámotek (1985)

prewkrásny film pre celú rodinu nad ktorým rozmýšlate či ho náhodou nerobil spielberg.od námetu až po kvalitu

Zamilovaný Shakespeare (1998)

asi najlepšia romantická komédia 90.rokov. hrozne mi sadol humor aj romantika a takisto dramatické sekvencie.jednoznačne oscar za najlepší film ale nie v konkurencii ryana

Zámek hrůzy (1999)

mne sa to páčilo a kľudne ma za to stiahnitze z kože.4* nedám len kvôli záverečnej dvadsaťminútovke ktorá fakt patrí do odpadu

Zbytečná krutost (1984)

neuveriteľne kvalitná atmosferická záležitosť.prvý a podľa mňa najlepší film coenovcov.a počítam k tomu aj fargo

Zelená míle (1999)

vynikajúci,nádherný a veľmi silný film so skvelým scenárom a fantastickými hercami,ktoré nám dávajú zabudnúť že to celé trvá vyše troch hodín.aleshawshank to nie je a úvod aj záver by som aj tak nemilosrdne odstrihol

Zelený svět (1996)

veľmi príjemna romantická komédia.Costner a Russová sú k sežrání. golfové scény sú takisto veľmi dobre natočené ale vadí mi prílišná dĺžka

Zhoubná vášeň (1992)

vynikajúce prvé tri štvrtiny a potom to dosť upadlo sale aj tak sa k tomuto filmu stále rád vraciam.keď už pre nič iné aspoň kvôli hercom,hudbe a tej erotickej scéne.najlepší kaplanov film

Zlatíčka pro každého (2001)

nadpriemerná komédia s neodolateľnými hereckými výkonmi.veľmi príjemne prekvapenie a skvelý film na večer pre dvoch.

Znásilnění (1988)

vynikajúci scenár a ešte lepšie herecké výkony.fakt velmi dobrý film ale nie do každej nálady