Vetřelec ³ (1992)

výborný film ktorého jedinou chybou je že je pokračovanie dokonalých filmov.ale fincher zaujal svojim debutom a razantne ukončil sériu.teda aspoň sme si to všetci pár rokov myslel i:)

Vetřelec: Vzkříšení (1997)

mohol to byť veľmi dobrý diel série keby to ten záver tak doslova nedoku**il.so rád že som nedal 2* lebo tak dobre rozbehnutý film tak hodiť do koša to sa len tak nevidí

Volný pád (1993)

po 8mm najlepší film joela schumachera s fantastickým douglasom v hlavnej úlohe.veľmi príjemne prekvapenie a veľmi kvalitný psychologický film.

Vraždy podle předlohy (1995)

priemerný thriller s výbornými hereckými výkonmi ústrednej dvojice ale celý čas som mal pocit že z tohto námetu sa dalo vyťažiť oveľa viac.

Vřískot (1996)

vynikajúci horor, ktroý opäť objavil tento žáner.Craven sa konečne prebral ukázal mladým jak stará garda válí

Vřískot 2 (1997)

jedno z najlepších pokračovaní podľa mňa prekonávajúce aj prvý diel.

Vřískot 3 (2000)

veľmi diskutabilné a fakt slabé vyvrcholenie série ktorá opäť oživila teenie vyvražďovačky

Ptáci (1963)

klasický horor majstra hitcha, ktorý v jeho tvorbe patrí k najlepším.to podľa mňa nepotrebuje viac slov

Tenkrát na Západě (1968)

proste klasika a nezabudnuteľný filmový zážitok aj po rokoch.dokonalé po každej stránke.proste nádhera

Vyjednavač (1998)

trochu nevýrazný ale fantasticky kvalitný thriller s vynikajúcimi hercami a skvelou atmosférou.škoda že americké publikum nechalo tento film prepadnúť.za pár rokov to mihla byť klasika