Ostrov (2023)

Jak jsou české romanticko-dramatické komedie úpa tragické, tak Ostrov mě velice velmi mile překvapil. Nebylo to pitomé ba naopak dosti vtipné a výměny názorů mezi Langošem a Janou Plodkovou musí být odkoukány ze života páč ty dialogy vůbec nešustili papírem a ta chemie mezi nimi byla naprosto uvěřitelná. Bavila jsem se od začátku do konce. Za mě usměvavých 85%

V ráji (2023)

Poměrně dobrý nápad na téma jak ještě o něco obrat ty co mají smůlu a jsou chudáci bez perspektivní budoucnosti. Opravdu zajímavá myšlenka co všechno se dá vlastně ještě zpeněžit, která však začala zcela nevinně, ale skončila jako vždy  " cestou do pekla, která bývá dlážděna dobrými úmysly". Rozhodně zajímavý německý počin i když vlastně Němci už ukázali, že saj-faj umí viz. Dark     Za mě překvapených 75%

Hon na čarodějnice (2011)

Miluju středověk a tutok se to ze 70% daří.  Dobrý Nikolas i děj. Až na ten konec je to kupodivu dívatelné i přes  můj odpor k církvi a jejímu lámání charakterů když není po jejich. Celkové vyznění a závěr je sice trochu zvláštní, ale jak říkám středověk miluju. Za mě opět si dokazující odpor k církevním hodnostářům, potažmo k církvi a 75%.

Na doraz (2010)

No vlastně to tak úplně blbé nebylo. Díky Robertovi a Zachovi to mělo jakousi úroveň i když ne bohvi jaku. Přesto se na to dalo dívat a nebylo mi z toho trapně. Mělo to i děj a to se cení. Za mě skoro uspokojivých 65%.

Ve při (2023) (seriál)

Jesus, to bylo skvostné. Kdyby jeden věděl co se stane jeho jediným fakáčem, který ukáže druhému, tak by to neudělal. A vo tom to celý je. Uvědomit si co může jeden přiblblý fuck vůči druhému naprosto změnit běh událostí života druhému i sobě samému. Naprosto seru na kvalifikovaný rozbor filmu, poněvadž nejsem ani filmař a ani kritik. Jsem normální člověk a totok se mi líbilo páč to ukazuje jak funguje karma, která je zdarma a že nenávist plodí zas jen nenávist. Tudíž za mě naprosto skvostných 95%

Muzzikanti (2017)

Nedoceněný film o skutečných parchantech v rámci zákulisí hudby. Beskydy orámovaly tento trochu směšný děj o kapele, která chce prorazit. Nevím proč mě tu napadl M.David jako producent a Judr. Janeček jako doktor Schwarcz, ale tak mi to nějak připadlo. Zákulisí je vždy hnus a spoluhrající Wronka a Šiška mi jen potvrdili, že to tak je. Za mě ani ne zhnusených 70%

Astronautova žena (1999)

Řekla bych, velice nepochopený film. Herecké obsazení skvostné, ve své době, no vlastně i dnes. Jakkoliv nemusím sajfaj, tak tutok toto se mi fak líbilo. A ještě jednou fuck je to nepochopený ... Těch 120 sekund je fuuuckticky důležitých. Za mě naprosto pochopených 88%

Moje slunce Mad (2021)

Tak jasně, jeden se tady nedozvěděl nic nového co by už ze života muslimů nevěděl. Přesto to pro mě bylo naprosto zajímavé a ta minimalistická animace tomu dodala na autenticitě. Hraný film by tohle nedokázal. Za mě sqělý animovaný zážitek a 85%.

Učitelka (2016)

Nikdy jsem to nezažila na vlastní kůži, ale přesto to dokonale znám...Byla to odporná doba díky odporným lidem, které jeden nedokázal rozlišit. A když už je rozpoznal a proti nim nějakým způsobem vystoupil, tak měl problém např. nemohl být na Tablu v maturitním ročníku...Dokonale natočený hnus 80.-ých let...Hřebejkovy filmy mám ráda (ne všechny se povedly) a navíc jsme spojeni datem narození. Za mě dobřezhnusených 95%

Bagdád střed (2020) (seriál)

Joo, to vůbec není špatný seroš o tom jak to bylo po tom, co v Iráku zůstali "spojenci" dohlížet na obnovu země a jak se jim to vůbec nepovedlo. Svým způsobem to hodně připomínalo naši historii po okupaci v 68 respektive v sedmdesátkách po normalizaci. A tady si jeden uvědomí, že se v zásadě žádná země od jiné neliší, pokud se snaží zbavit jak diktátora tak posléze i  "zachránců". Za mě novofaktových 85%