Ro(c)k podvraťáků (2006)

Asi spoléhali, že jim to po Snowboarďácích a Rafťácích odpustíme. Ale my ne ne ne:)

Mlčení jehňátek (1991)

Mlčení jehňátek jsem viděla už před nějakou dobou a nevím proč, pamatuji si akorát, jak na začátku běhá Jodie lesem:) Ale vím, že 5 si to určitě zaslouží.

Harry Potter a Ohnivý pohár (2005)

Knížka mi přišla zdlouhavá, film reputaci trochu vylepšil. Přesto už mě pomalu přestávalo věčné strachování o návrat Voldemorta bavit, takže už se na to dívám spíše z nutnosti neztratit se davu, ale stále to má nějaké to své kouzlo.

Harry Potter a vězeň z Azkabanu (2004)

Můj nejoblíbenější díl. Tak napínavý, tak děsivý, odkrývající minulost, která se nyní vrací a ukazuje. I to, že Mlátička a Hagridova chajda byly jinde mi nevadilo. A na to, o jak vážnou věc šlo, jsem se často řezala smíchy.

Harry Potter a Tajemná komnata (2002)

Po úspěšné jedničce jsme se dočkali ještě úspěšnější dvojky. Všichni už asi byli přesně seznámeni se svými rolemi, film působil jistěji a i Rowlingová už při psaní nejspíše věděla, čeho chce dosáhnout.

Harry Potter a Kámen mudrců (2001)

Harry vypadá tak roztomile malý, ale to nic neubírá na kráse celého velkofilmu. A Hermiona, když ji porovnám dnes?:D Prostě se mi to moc líbilo, také proto, že se rozhodně nejedná o pohádku pro děti, ale hodí se pro každého. Každému se na filmu musí něco zalíbit.

Predátor (1987)

Arnie zas ukázal svaly, dobře jsem se bavila, prostě nemám co vytknout.

Tom a Jerry (1940) (seriál)

Naprostý hit mého mládí a vrchol animované tvořivosti!

Ošklivka Betty (2000) (seriál)

Nezaslouží si víc než komentář o osmi slovech.