Divoký anděl (1998) (seriál)

Nejlepší argentinská telenovela

Dr. House (2004) (seriál)

Tak jo. Nejdřív sem dala 4, pak mě to ňák možná až moc chytlo a i když sou vlastně všechny díly na jedno brdo, kde přivezou pacienta, léči ho, blbě, pak přijdou na to, co mu je, většinou je to něco primitivního, vyléčí ho a on odejde za dva dny po svejch po tom, co celou dobu umíral..., přesto je House tak vtipnej a obdivuhodnej, že zvyšuju na 5. A že tenhle sympaťák / zlomenej muž řeší případy s takovym ostrovtipem, je neodolatelný. A 14.dubna 2012 opět snižuju na 4:D. Osmá série mě vrátila zpátky nohama na zem.

Komisař Rex (1994) (seriál)

Proč my nemáme tak chytrého psa:)

Sběratelé kostí (2005) (seriál)

Promyšlené a napínavé od začátku až do konce. Scénář přímo přetéká nabušenými scénami a vtipnými poznámkami jak Bootha tak Kůstky. Bohužel ani tento výborný seriál neunikl údělu kriminálek. Celistvější děj plní až pozadí a člověk pak není nucen se dívat na další díl. Nejčastěji na sebe nenavazují, a proto se nic nestane, když na pár dní vypustím. Po tom, co jsem se na to začla koukat v originále, hvězdu ubírám, pže Emily má vážně nepříjemnej hlas.

Saw: Hra o přežití (2004)

Dokonale promyšlený, propojený, navíc přitažlivě nebezpečný a tak záhadný, jak jen si taková milovnice hororu jako já může přát!

Ajťáci (2006) (seriál)

Fire exclamation mark fire exclamation mark:D I´m looking forward to hearing from you:D...Are you sure?:D Nevím, co dodat. Richmonda ale mohli vynechat. Roy s Mossem se svými vibracemi v telefonu bohatě stačí.

Auta (2006)

Bože bože bože. sem fakt pako. jak sem si mohla dovolit dát Autům nejdřív 4?!?! fakt omyl největší. Autíčka si nezaslužej nic horšího než 5!

Vzpomínky (2006)

K vracení se do minulosti jsem dříve bývala kritická a podobné sci-fi nemožnosti jsem odsuzovala. Pak jsem si uvědomila, že si protiřečím, protože jako malá jsem ulítávala na Vetřelcích a Terminátorovi. Proto Déjà Vu ohodnotím co možná nejobjektivněji. Nápad se mi líbil, zápletka, rychlý spád děje a zábava na každém kroku - to vše přispělo k 80%. +- nějaké drobné:)