• Krátkometrážní

The Blindness of the Woods (2009)

Tak to byla řádná šílenost, ale v tom dobrém slova smyslu. Konečně jsem se zase pobavila u nějakého kraťasu. A vpravdě řečeno jsem na nic podobného snad ještě nenarazila a jediné, co mi zbývalo byl pobavený úsměv se zdvednutým obočím (ano obočím vy prasáci). Tož prostě rezatá mařka jménem Ulricha je slepá a nabrnkne si ji zloděj dřevorubec, se kterým se oddává v chladném a osamělém období zimním radovánkám, ještě předtím než ji stihne okrást a při tom je sleduje perverzní úchyl méďa Béďa. A jak už mnozí naznačili tito herci jsou opletení ve vlně... a jako nevím jak by v reálu dopadlo sekání dřeva, když by byl chlap nahý.... by se mohla stát jistá nehoda zvláště s pletinisem v pozoru. K vidění: http://vimeo.com/15976939

Atamajama (2002)

Spoilery. "What a waste!" Oblíbená fráze této postavičky, nikoliv úvod k zavržení snímku. Prostě maminky nás to učily správně, nejíst pecky z třešní, protože pak nejen že vám z hlavy vyroste třešeň, ale ještě se tam objeví malí lidičkoví, kteří pod ní budou dělat pikniky a odhazovat odpadky a típat vám o hlavu cigarety a nedej bože vám na ni chcát. Ale nedělejte tu chybu, že byste ji potom z hlavy vytrhli bo tu díru po ní budou pidilidičkové využívat jako rybník až se z toho zblázníte a utopíte se ve vlastní hlavě a zemřete.

Padlé umění (2004)

Tohle že vyprodukoval ten stejný režisér jako Kinematograph? Na druhou stranu jo tohle určitě vyprodukoval ten stejný režisér jako Katedru. Určitě o trošičku lepší než druhý zmiňovaný snímek, tohle aspoň má nějaké grády, nějaký spád i pád, nějakou ironii, ale úplně tomu nefandím. 1,5*

Mouse Heaven (2004) odpad!

Pocta Mickey Mousovi nebo jeho zesměšnění? Doufám že to druhé. Tak jak tak to byla bohužel otrava... kromě té poslední písnička, která byla dobrá k podupávání si nohy, jsem jen koukala a říkala si, že asi dneska už s kraťasy končím, protože se zahrabávám do čím dál tím větších pi*vin. Jako terč s 1000 bodů za zasažení jeho přirození jsem fakt ještě neviděla. A úplně me vyrazil dech takový ten ruční vysavač, který se nikam nezapojoval, ale prostě jste s ním jen jezdili po koberci a já jsem ho jako malá měla u babičky :D Ovšem ne s Mickeym ha! K vidění zde: http://www.dailymotion.com/video/x4rxm8_mouse-heaven_shortfilms

Furcoat (2008)

Hudba skvělá, poslání fajn, proměnění dámy v kožichu ve smrtku s kosou trefné, ale jinak celé provedení naprosto otřesné... To pardon, ale takhle to na mě působí, jak kdyby si to nějaký aktivista nakreslil doma na koleně. A jen kvůli tématu nebudu přihazovat hvězdy navíc...

Pohlednice z Paříže (2009) odpad!

To že studenti jsou alkoholici všichni ví. To že v Paříži se jezdí na kole všichni ví. To že se za jeden den Paříž stihnout nedá všichni ví, ač se o to furt někdo pokouší... tento extrém se o to snaží za dvě minuty.. haha. To, že se tam bude krást, si každý domyslí. O čem že to teda bylo? Jo někdo jel na Erasmus, nestíhal pak vymyslet normální video na zápočet, tak nakreslil tuhle merde! a ještě to začal šířit na net... Divím se, že na tohle potřeboval pět lidí jako pedagogické vedení. K vidění: https://www.youtube.com/watch?v=MVOGMxKJASk

Hatch (2009) odpad!

Chlap vysral vejce, šel s ním na jednoho Guinesse, krerého upíjel po takových doušcích, že tam musí sedět nad ním ještě dnes, pak se vejce začalo klubat. Abych nezapomněla celý snímek byl zbytečná ztráta mého času, protože to bylo bez kapky napětí a vůbec bez kapky čehokoliv. Tak strašně suché..... chtělo by to trochu kečupu.

Liten Penis (2009)

Vymyslet film a nejen to i celou písničku na malé ptáky... to musel být buď někdo hodně zhulený nebo zhrzený. Vyberte si. Ať tak či tak, je to hrozná kokotina, čurákovina a další podobné výrazy. Nevidím v tom ten "humor", ale ten song mi asi v hlavě nějakou dobu zůstane. Ty nejsi tvůj penis!!!!!

Fumiko no kokuhaku (2009) odpad!

To mělo být vtipné? V tom měla být nějaká pointa? Tohle mi úplně ničí moji naivní představu o japonském anime... fujky. Prostě borka přerazí babce chodítko nebo co to bylo chudákovi, pak po cestě někomu ukradne triko, baseballový míč, který ji praští do ksichtu, přitom vzbudí svým vřískotem celé město a málem zpřetrhá elektrické a telefonní dráty a nakonec sejme chudáka kluka, který chce něco dokázat... umět hrát baseball.