Tenkrát v Hollywoodu (2019)

Už po třetím zhlédnutí je Tenkrát v Hollywoodu FILMEM ROKU. Asi se mnou nebude moc fandů Quentina Tarantina souhlasit, ale je to i jeho nejzábavnější film. Po celou stopáž jsem se náramně bavil. Paráda. A Leo a Brad? To je takové herecké Nagano. Všem kdo se ještě chystají do kina a neví o tom příběhu vůbec nic, bych doporučil si něco přečíst na internetu. Potkal jsem se v kině s diváky kteří nevědí kdo byl Charles Manson, Roman Polanski, nebo Sharon Tate. 10/10

Ženy v běhu (2019)

Měl jsem možnost tuhle komedii vidět už koncem listopadu. Pokud mám být upřímný tak od jména Horský jsem toho moc neočekával. Rozhodně jeho režisérký debut příjemně překvapil a dopadl lépe než jeho scénáře. Herecké obsazení je fajn. Takhle dobře jsem se bavil naposled u Teorie tygra. Myslím si, že to není film jen pro ženy, ale pro všechny co chtějí vypnout a jen se bavit. Jako vždy vévodí Ondra Vetchý. 8/10

Spider-Man: Paralelní světy (2018)

Nejsem už moc velký fanoušek Avengers a vlastně i většina comicsů už mě poslední dobou nudí. Tohle, ale příjemně překvapilo. Slušný příběh a je neskutečné jak skvěle zvládli tolik postav. Toho jsem se docela obával. Černý Spider-Man a ještě není jediný ... dost záporných postav a přesto to skvěle šlape. Rozhodně je Miles lepší než jeho dva poslední kolegové. Zda bude dvojka tak se budu rozhodně více těšit než na tenhle. Kdo má rád comics tak by neměl vynechat. Takhle nějak by to mělo vypadat. Opět nechyběl Stan Lee. :) Jediné co mi kazilo dojem byl český dabing. Po druhé už jedině originál.

Creed II (2018)

Sérii Rockyho miluji a tak mi nechybí ve sbírce Blu-ray. První Creed to bylo ještě velké překvapení. Bohužel na druhý díl už jsem se těšil a přišlo zklamání. Bylo super vidět Rockyho, Ivana Draga, nebo Creeda ml. Bohužel Viktor Drago byl samej sval, ale jinak na tom klukovi nic není. Prázdno. Další nevýhoda je, že člověk může porovnávat a tak jsem si říkal nejen záporák, ale i ten trénink je slabota, box to taky není žádná sláva a nejvíce chyběl ten parádní soundtrack. Je to průměr, ale k lásce k Rockymu a hlavně Slyovi přimhouřím oči. 6/10

Indian Horse (2017)

Po pár minutách filmu jsem si říkal, tak tohle bude náročná podívaná. Pro indiánskou komunitu mám slabost a dívat se na to jaké zlo se na nich dopouštěli nejen křesťani mi ničí srdce. Naštěstí pak přijde na řadu hokej a Saulovi se fandí jak o život ..... Je jasné, že tak lehce vše nepůjde ... Líbí se mi slova Jaroslava Duška, že v touze pomoci se skrývá touha po MOCI. Dost, ale k filmu. Je smutné, že až v roce 2008 se Amerika indiánům za vše omluvila. Ještě se máme hodně co učit .... Jinak film velké překvapení ... 8/10

Nebezpečná laskavost (2018)

Paul Feig je režisér, kterého opravdu nemám moc rád. 3 filmy a u všech jsem dost trpěl. Na čtvrtý pokus to vyšlo a z kina jsem odcházel dost spokojen. Co k tomu stačilo? Asi jen neobsadit Melissu McCarthy. :) Blake Lively to je prostě jiná liga. Z té ženské nejdou spustit oči. Moc baví. :) Nejen, že skvěle vypadá, ale ještě skvěle hraje. Ta první část s ní je zatraceně dobrá. Konec už to trošku ztrácí dech a je takový americký, ale no a co. Zkrátka jsem se bavil a i Anna Kendrick obstála. Takhle fajn byla naposled v Lítam v tom. 7/10

Ten, kdo tě miloval (2018)

Zdeněk Troška není jediný kdo zamrzl v době svého hitu Slunce, seno ... a nikam už se neposunul. I Marie Poledňáková také kdysi uměla lidi pobavit a vše už je pryč. Ač jsem knihu nečetl tak ten humor je podobný jako Líbáš jako Bůh jen je to celé ještě více hloupé. Možná jsem jen divný, ale za celý film jsem se usmál až někde na samém konci. Od Pachla jsem čekal mnohem více. Ne moc, ale tohle je velké dno. 2/10

Po čem muži touží (2018)

Nechápu to! Trailer vypadal jako další česká komediální hrůza s Polívkovou. Mám ji jako herečku rád, ale už těch trapných komedií bylo dost. Byl jsem tedy rozhodlej to nevidět. Má neteř chtěla jít a tak jsem nakonec šel. Dle hodnocení je jasné, že to nebylo špatné rozhodnutí. Opravdu jsem se bavil skvěle a ani nevzpomínám kdy jsem se tak smál. Velký podíl na tom má skvělá Polívková a Hádek. A já jsem moc rád, že Havlík nezklamal a po Pohádkách pro Emu další fajn podívaná. Pokud občas na český film zajdete tak bych dal šanci a nenechal se některými odpady ovlivnit. 7/10

Svědek na zabití (1974) (TV film)

Určitě bych našel nějakou výtku, ale i tak jsem si to zatraceně užil. 70 minut uteklo hodně rychle a napětím jsem snad ani nedýchal. Nečekaný, ale slušný závěr. Na více jak 40 let starý thriller paráda. Docela bych si to dal v novém kabátu. Přidal bych 30 minut, nějakou vraždu navíc, odstranil nějaké ty výtky .... závěr bych nechal stejný. 8/10

Miss Hanoi (2018)

Miss Hanoi určitě není špatné krimi. Měla rozhodně navíc. Takhle by jí více než plátno slušela domácí pohoda, nějaký podzimní večer a bylo by to fajn. :-) 6/10