Dej si pohov, kámoši (1993)

Tahle komedie je srdeční záležitost. Platí i pro druhý díl. Humor nejen Jacka Lemmona a Waltera Matthaua rozesměje, ale i pohladí po srdci. Výborný lék na zlepšení nálady.

Mládí v hajzlu (2009)

Juno a Rande na jednu noc bylo příjemné pokoukání. Tohle, ale byla nekonečně dlouhá nuda!!! Zábavné asi jako dnešní tažení Ostravy, Plzně a Jablonce.

Cesta (2009)

Depresivní, pomalý, ale vůbec ne nudný. Skvěle zahrané i natočené. O třídu lepší než Kniha přežití. I, když věřím, že pro spoustu lidí je přijatelnější pro rychlejší tempo a jednoduchost.

Velký bazar (1973)

V dětství jsem se u něj neskutečně bavil a bavím se i teď.

Poslední skaut (1991)

Raději koukám na filmy v originále, ale tenhle je jeden z mála, který mám rád v dabingu s Pavlem Soukupem. Ty hlášky nikdy nezestárnou. Škoda, že takových filmů není více. Asi to bude tím, že na roli hláškujícího tvrďáka se hodí asi jen Bruce a Clint. Proto bych doporučil s Clintem Eastwoodem Bojové nasazení.

Titanic (1997)

Lístky na Titanic jsem stál ve frontě už týden předem. To už se teď asi nemůže stát. Zvědav a natěšen co nám James Cameron předvede. A už od první minuty jsem byl unešen. Pak jsem šel do kina ještě 3 krát a pokaždé jsem si to užil. Byla to velkolepá podívaná se skvělými herci a nádhernou hudbou Jamese Hornera. Nechápu jak může někdo tenhle film hodnotit odpadem, nebo jen *. TOP 5!!! Viděno i ve 3D. Titanic za těch 15 let nic neztratil. Ba naopak. Jednoznačně můj nejsilnější zážitek v kině! To chodím do kina skoro 30 let a poměrně často. Nezapomenutelné. Pochvala za dabing, kterému se většinou vyhýbám.

Vesničko má středisková (1985)

Nejlepší český film!!! ZDENĚK SVĚRÁK JAKO SCÉNÁRISTA NEMÁ KONKURENCI! Jeho příběhy a humor miluji. Bez Vás by byla česká kinematografie o dost chudší.

Twister (1996)

Jasně je to pořádně přitažené za vlasy, ale na to kašlu. Je to úžasná podívaná a já se neskutečně bavil a držel té bandě šílenců co se honí za tornády pěsti. Nejvíce určitě krásné Helen Hunt. :))

Forrest Gump (1994)

Ještě si pamatuji jak Forrest Gump přišel do půjčovny jako VHS a kamarád mi říkal ať jdu do toho a hlavně si ho půjčím v originále. V tu dobu jsem koukal vetšinou na akční filmy s Van Dammem, Arnoldem Schwarzeneggerem, Sylvestrem Stallonem, Billy Blanksem, ap. Těch byla plná půjčovna. Má odpověď byla "To mám koukat jak nějaký blb sedí na lavičce a kecá?" Nakonec mi ho půjčil a já začal koukat. Hned jsem si Forresta zamiloval a taky se odrazil a začal sledovat i jiné než akční filmy. Tak jako na CSFD i u mně má druhé místo. Nádhera!