Na hraně temnoty (2010)

Slyšel jsem chválu na Sherlocka Holmese a Roberta Downey Jr. Já se přiznám, že obojí je nuda. Tenhle thriller jsem si užil mnohem více i, když bych ho asi nehodnotil tak dobře nehrát v něm Mel Gibson. Vítej Mele. I s těmi vrásky navíc si pořád frajer.

Sherlock Holmes (2009)

Průměrná podívaná za 2,5*. Ani herci to nezachránili.

Kawasakiho růže (2009)

Asi nejlepší film Jana Hřebejka a taky jeden z NEJ filmů po revoluci. Začínalo to pomalu, ale pak mě to chytlo a nepustilo. Je to den co jsem to viděl a pořád na ten film myslím. Opravdu skvěle natočené a vynikající výkony všech herců. Od té chvíle kdy se tam objevila ta složka naprosto strhující.

Prokletý ostrov (2010)

Martin Scorsese a Leonardo DiCaprio nemůžou zklamat. Skvělé obsazení a výborná atmosféra. Za 4,5*.

Alenka v říši divů (2010)

Jsem velkým fanouškem Tima Burtona a moc jsem se těšil. Hodnocení není takové jaké jsem očekával a tak jsem byl trošku na pochybách. Byla to, ale jen chvíle, protože jsem se skvěle bavil a užíval si všechny ty postavy. 7/10

Anděl Páně (2005)

Konečně pohádka, která se celkem vyrovnává klasikám let minulých.

Vyfič! (2009)

Nikdy by mě nenapadlo, že u režie někdy budu číst jméno Drew Barrymore. A už vůbec by mě nenapadlo, že to bude taková jízda. Za 4,5*.

Smrt čeká všude (2008)

Pro mě lepší podívaná než třeba Černý jestřáb sestřelen. Mám raději napětí, než jen akci - 90%.

Procitnutí v Garden State (2004)

Souhlasím s tím co napsal golfista. Nejdříve jsem si říkal co to bude, ale jak se tam objevila Natalie Portman tak mě ten film chytl a nepustil. Za 4,5*, nebo 90%.