Posedlost (2002)

Tak trošku tajemný pátrací film o vztahu jednoho anglického básníka protkaný silnou dávkou romantiky. Věřím, že slečnám to bude připadat úžasné, přece jenom to ocení více něžnější polovičky. A když už se na to budete dívat, pánové, tak určitě ne sami. Nedělejte takovou chybu jako já. Takže 3* ať nejsem za morouse.

Žena ve vodě (2006)

Trošku jsem si zvykl, že Shymalanovy filmy mívají na konci nějakou překvapiovou pointu, nějaký zvrat. Tady to bylo pouze v případě střídajících se rolí- Je to Léčitelka, není, je to Ochránce, není,... Ale hudba byla skvělá. Film byl průměrný, i když nepřinesl nic extra, tak na mě chvílemi působil poeticky. 3* ale těsně. Málem byly 2.

Čarodějky (1998) (seriál) odpad!

Nepamatuju si, že bych kdy viděl trapnější seriál. Síla tří...uááá. Dééémon, fííha,... Humus. A teď přátelská rada na závěr- přepněte si na jakýkoliv jiný program, než na jakém běží Čarodějky (opravdu- jakýkoliv, třeba i nějaký přírodopisný ukazující růst trávy v přímém přenosu) a pro jistotu rozflákejte ovladač. Tak. A můžete klidně spát.

O.C. (2003) (seriál)

Ale jo, příjemný seriál na odreagování. Uvědomte si, že takových seriálů tu byla hromada: Beverly Hills, Smallville, Melrose Place,... Přesto se musím přiznat, že O.C. úplně odsoudit nemůžu. Nedívám se na to s tím, jaké by to bylo, kdybych také já byl mezi nimi, bydlel tam a tak... Jak jsem již psal výše, příjemná odreagovačka. Jo a jenom tak na závěr- to jsem opravdu JEDINÝ, komu se Melinda Clarke líbí víc než Mischa Barton? Mischa je kočka, to bezesporu, ale Melinda alias Julie Cooper je prostě úúúúúžasná!!!! Proč tedy dávám "poue" 3*? Zpočátku jsem moc nemusel prkenného Benjamina McKenzieho a jeho slušňácké názory. Adam Brody jako Seth byl naprosto skvělý.

Wallace & Gromit: Prokletí králíkodlaka (2005)

Jedním slovem- Paráda. Mám už dost všech těch Příběhů žraloků, Nemů, Divočin atd... Wallace a Gromit je totiž něco úplně jiného. Parádní plastelínka, u které se zasmějete vtipným hláškám, gestům, situacím a ne tomu, že ryba tančí na RNB. To je rozdíl, nemyslíte?;-)

12 opic (1995)

Až mi příště někdo řekne, že je Brad Pitt pouze maškara a žádný herec, tak mu pustím 12 opic. Tam byl úžasný a dle mého názoru zastínil i průměrného Willise. Film byl poměrně dobře propracovaný, krásně to do sebe všechno zapadalo a na konci jsem neměl žádný zmatečný pocit. Čili úspěch na plné čáře. 5* nedám, ptž sci-fi není můj šálek čaje a tak už z principu musím dát max. 4*.

Klaun (2005) odpad!

Typický případ pilotního filmu k seriálu německé produkce. Nic proti našim sousedům, ale je tam tolik blbostí až je mi to trapné. Např. šílený pád z vrtulníku, který je asi 5 metrů nad zemí, auto v závěsu letadla, které bouchne, ale na krásném BMW není ani škrábanec a dokonce vypadá krásně naleštěné, atd... Blbost.

Walk the Line (2005)

Tvůrci nemohli sehnat lepší dvojici, než Phoenix a Witherspoon. Reese mi opět dokázala, že je skvělá herečka. Jméno Johnny Cash mi říká asi tolik, jako alkoholikovi dětský sunar, nicméně jsem se na snímek podíval právě kvůli Reese a byl jsem velmi překvapen. Paráda.

Con Air (1997)

Vzhledem k okolním komentářům budu vybočovat z řady. Průměrný akčňák, nic víc. Vyjma skvělého hereckého obsazení to nemá nic, kvůli čemu bych řadil tento snímek do kategorie skvělých filmů. Na 2* to není, do 4* to má dááááááleko. Takže 3.

Darwinovy ceny (2006)

Vcelku průměrná komedie se skvělým Fiennesem. Celý film je postaven na reálném podkladu, o to více mě mrzí, že tvůrci nevyužili potenciál, který Darwinovy ceny skýtají.