Rodinná pouta (2004) (seriál) odpad!

Kroutím hlavou nad tím, jak takové seriálové břečky dokážou udělat hvězdu snad z každého ňoumy. Krejčíř a spol. Komu je seriál určen? Myslel jsem, že se na to dívají pouze babičky, které to mají jako zvukovou kulisu ke štrykování. K mému zděšení jsem však zjistil, že se na to dívá i velký počet mladistvých. Vysvětluju si to tím, že to také mají jako zvukovou kulisu. K alkoholovým dýchánkům... Racionálnější vysvětlení mě nenapadá.

Dr. House (2004) (seriál)

Dr. House aneb Jak jinak natočit seriál z lékařského prostředí. Řeknu vám jednu věc- dokud jsem neuviděl první díl House, tak jsem seriály z lékařského prostředí nesnášel. To byla všude samá hodná sestřička Stefanie, skvělé zdravotnictví (Ordinace) atd... Pak přišel Gregory, kterému nedělá nejmenší problém říct pacientům do očí onu zdrcující novinu, že jsou prostě troubové (a to jsem slušný).

Rain Man (1988)

Dám tomuto snímku méně než 5* by byl hřích.Rain Man je jednoznačně jeden z nejlepších filmů, jaké jsem kdy viděl. A ta Hoffmanova intonace... Prostě něco úžasného! Rain Man a Forrest Gump aneb Dustin Hoffman a Tom Hanks se předhánějí, kdo zahraje většího blbečka:-))

Film jsem si nejlépe vychutnal až při jeho druhém shlédnutí doma na DVD. Po zážitku v kině bych dal tak 2*, ale při letmém pohledu na mé hodnocení zjistíte, že ono druhé podívání o všem rozhodlo. Ano, je to chvílemi až trapné, trošku úchylné, ale pokud nejsme slušňáci sedící někde na čajovém dýchánku, tak proč si SAKRA nepřiznat, že to bylo dost dobré?

Batman začíná (2005)

Burtonovo zpracování bylo skvělé. To, co však přišlo potom se snad ani nedá popsat. A Batman jako Clooney vs. Mr. Freeze? Oním dílem si můj dětský hrdina pošramotil svoji pověst. Čili jsem k nejnovějšímu zpracování byl dost skeptický. Již úvodní trailery mě ale přesvědčovaly o tom, že se Batman Begins bude v mém osobním žebříčku Batmanů rvát o 1. místo s prvním dílem.;-)

Osudový dotek (2004)

Miluju filmy, které dávám do DVD s pocitem naprosté nevědomosti a které mě dostanou naprosto do děje a "přikovají" do křesla. I když úvodní titulky nasvědčovaly, že půjde o naprostý shit. Starring- Ashton Kutcher. V té chvíli nastal zlomový bod, neboť jsem si řekl něco ve stulu: ,Větší kravina než Hele vole... to být nemůže. Tak to risknu.' Následujte vaše instinkty:-)) A vidíte... Filmu dávám 5*, takže to asi taková kravina nebyla, co?;-)

Star Wars: Epizoda III - Pomsta Sithů (2005)

Jednoznačně můj nejoblíbenější díl Star Wars. Starší díly mi vůbec nesedly, Pomstu Sithů považuju jako krásné dokončení celé série. I když dokončení... Však víte, jak to myslím;-) Hyden Christensen byl dle mého názoru pro tuto roli jako stvořený a vůbec nechápu, jak za to mohl dostat Zlatou malinu...

Ong-bak (2003)

Jasně, příběh nic moc. Kvůli hlavě Budhy se vrhat do víru nebezpečí? Ale znáte ty náboženské fanatiky:-)) Navíc na hrdinovu pouť za soškou se krásně dívá. Hlavně kvůli akrobatickému muy thai hlavního představitele. Takže k mému oblíbenci Jet Limu se přidává Tony Jaa;-) Jo a ještě abych nezapomněl- vracečky jednotlivých triků by byly super, kdyby jich nebylo do jedné minuty tak 5.

Maharal - Tajemství talismanu (2006)

Češi a dobrodužné filmy? Výsměch celému Hollywoodu?:-)) Rodinný film, který trpí klasickými neduhy. Tím hlavním je však pro mě nedotaženost scénáře. Bylo by to minimálně o * lepší, kdyby fajný drsňák Maroš Kramár působil stejně na konci jako na začátku. Takhle mi tam něco chybělo. Čili klasický průměr. Ale já jsem přímo natěšený na takové typy filmů, takže tu * přidám;-)

Ghost Rider (2007)

Komiksové ztvárnění, které postrádá hloubku, ale na to jsme si už zvykli, ne? Sam Raimi to není, ale i tak vám Ghost Rider pěkně uteče. Typická nenáročná zábava se vším, co k tomu patří. Tzn., že za týden nebudete vědět, o čem byla řeč:-)) Ale na Evu Mendes nezapomenete, co?;-)