District 9 (2009)

Kreveťáky bych klidně i oželel, ale ty jejich hračky se mi líbily. Je dobrý vědět, že i bez rozpočtu jako stodola, se dá udělat hezká blbůstka.

Stáhni mě do pekla (2009)

Někdy je lepší dopředu nevidět trailer, protože tady hraje jednoznačně levou. Člověk pak hodinu a půl dřepí a vrtá mu hlavou, kde že je ten horor, na kterej se chystal.

Tak mě někdy napadá (1971)

Když pominu tu beraní náturu chlapíků s motorovkama, o kterou šlo v první řadě a okolo který se celej film točil, tak mi rozhodně zustanou v paměti ty stromy.

Opustit Las Vegas (1995)

Král notoriků Nicolas Cage, z kterýho byl ten chlast snad i cítit a princezna šlápota Elisabeth Shue prožívaji romantickou pohádku, při který se ani jeden nesnaží vyhrabat z tý hromady hnoje, do který zapadli až po uši.

Saw 5 (2008)

Jedno kafe zalejvaný pořád dokola se bezpodmínečně musí stát břečkou.

Terminator Salvation (2009)

Akční jízda jako blázen, která už toho s tím, co já vidím pod slovíčkem Terminator, nemá moc společnýho. Terminátorskej zašmodrchanec s cestovánim v čase atd. se v podstatě nehne dál a jen se dozvíme, co se stalo, z trochu jiný perspektivy. Akční scény by rozhodně zasloužily hodnotit nadprůměrně, ale když je tu ten štempl "Terminátor", tak si nějak nemůžu pomoct od dojmu, že sem chtěl malinko víc.

Vlkodav z kmene Šedých psů (2006)

Harry Potter se svejma Bradavicema může tak maximálně čapnout Zlatej kompas, přibrat Lvy, čarodejnice, skříně a podobný kámoše a jít směr řiť. Tohle je to, co si představuju pod pojmem fantasy (i když to slovo nemam rád) a ruština tomu jen přidává šťávu.

Poslední pokušení Krista (1988)

Willem Dafoe výbornej, ale v tý hloubce filmu, o který sem se tu v komentářích dočetl, sem se nehorázně topil.

Krvavá jízda (2009)

Slečna s mozkem velikosti lískovýho ořechu, ovšem vybavená poprsim z kategorie 1A, která nemá problém vyhrabat hrob za pomoci klacku a frisbeečka, ale na druhou stranu jí zase dělá problém chůze po schodech se šroubovákem v ruce. Hlavní postava do hororu jedna báseň.

Maniak (1996)

Ono to na čistý čtyři asi nebude, ale za to nemalý krvavý překvapení, kterýho se mi dostalo, je v klidu dávám.