My děti ze stanice Zoo (1981)

My děti ze stanice Zoo ve verzi pro ty co neradi čtou. Vůbec jsem nevěděl, že film existuje, tak jsem se připravil na to, že to může skončit nehoráznym průserem a dopadlo to tak, že se to snad v rámci možností povedlo. Nicméně by se zase tak moc nestalo, kdybych zůstal v nevědomosti a žil dál s tim, že světlo světa spatřila jen knížka.

Hledám Amy (1997)

Kevin Smith celkem pravidelně pobaví, což se mu povedlo vlastně i teď.

Salvador (1986)

Největším pozitivem je, že se Oliver Stone nesnaží řešit kdo je hodnej a kdo zlej a prostě jen ukazuje, jak to v Salvadoru asi mohlo vypadat. Škoda že mu to nevydrželo dodnes.

Captivity (2007)

Elisha asi vybírá scénáře tak, že je rozhází po dvorku a na kterej se první vydělá pták, tak ten vezme. Protože jestli tohle dopředu četla a stejně na to kývla, tak její budoucnost nebude, co se solidnějších filmů týče, vůbec růžová.

Rozsudek smrti (2007)

Když zbraně od překupníka, tak jedině s návodem.

Na lince je vrah (2006)

Camilla Belle se asi tři čtvrtě filmu bojí a bojí, plus nějaká vomáčka na začátku a na konci. Víc nic.

Moje superbejvalka (2006)

Romantická komedie o holce co má sílu jako bejk a hází po lidech žralokama, když jí řeknou sbohem. Nějak mi uniká co je na tom vtipnýho.

Strašák (1973)

Smekám a jdu si vypít to kafe co mi tu vystydlo, protože jsem z výkonu těhlech dvou pánů zapomněl pít.

Dogma (1999)

Zaplať pánbůh, že se najdou lidi co vidí náboženství jako jednu velkou komedii. Trochu pozměnit postavy, pár jich přidat a hurá do boje, ve kterym se dva bezpohlavní andělé snaží o návrat do ráje a navíc můžou dokázat, že bůh je omylnej a to i za cenu zničení veškerý existence.