Gympl (2007)

Základním kazem celého filmu pro mě je, že Vorel podkuřuje drzým, nevychovaným a arogantním frackům, kteří navíc ještě ničí cizí majetek sprejováním, a dělá nich chudinky, které ti oškliví dospělí nechápou. Skutečně nemůžu sympatizovat s takovýmito hrdiny, to ať se na mě nikdo nezlobí. Ale sprejerům se tento film určitě líbit bude.

Domácí vězení (1996)

Po celou dobu jsem měl chuť ty nesympatické zpovykané fracky, kteří zavřeli své rodiče do sklepa, nakopat do zadku. A to asi nebyl tvůrčí záměr. Film byl nudný, nevtipný a ani Jennifer Love to nezachránila.

Milosrdný čas (1975)

Příjemný a milý milostný příběh se sympatickými herci.

Tajnosti (2007)

Takže si to shrneme. O čem ten film je ? O znuděné krávě, která neví co chce, a vyřeší to tím, že si koupí klavír. Když si to takto pregnantně charakterizujete, tak to nevypadá moc úžasně, co ? Ale skvěle to vystihuje naprostou nicotnost tohoto filmu. Většina světových režisérů dnes zpracovává existenciální a filozofická témata, snaží se o sociální, politickou či morální kritiku...A co čeští "umělci" ? Natočí film o rozežrané bohaté paničce, jejíž pseudoproblémy by vyřešilo pár facek.

Skandál v Gri - Gri baru (1978)

Slabý scénář, neinvenční režie, mizerná kamera, některé křečovité herecké výkony. Podprůměrné zpracování potenciálně zajímavého tématu.

Kukačky (2008) (TV film)

Rozčílilo mě, že jde vlastně jen o rozvedení starého známého vtipu - Otec říká synovi:"Ty chodíš se sousedovic Máňou ? Nech ji být. Je to moje dcera." Syn si postěžuje matce a ta říká: "Klidně s ní choď. Ty jsi starostův."

Priehrada (1950)

Slovenské budovatelské drama disponuje nulovým dějem a teatrálními hereckými výkony.

California Man (1992)

Samotný námět je celkem uhozený a scenárista základní nápad ani příliš nevyužil. Brendan Fraser jako pračlověk není přesvědčivý.

Majster kat (1966)

První třetina je zbytečně zalidněna postavami Turků, kteří jsou pro děj naprosto nepodstatní. Příběh se rozjede teprve cca po půl hodině a pak už to celkem ujde.

Noc smaragdového měsíce (1984)

Rádoby psychologický film s jednorozměrnými a lehce nahozenými postavami, špatnými dialogy a podivnými flashbacky. Herci se moc nevytáhli, ale na druhé straně vlastně ani neměli co hrát.