Kazišuci (2018)

Tady ani bělidlo na opláchnutí ksichtu nepomůže ..

Vadí nevadí (2018) odpad!

Zúčastněný jsou: Tupá škatule, hodná a hnusná babochlapka, a v neposlední řadě krásná a kozatá bloncka, která každému ve městě už dala, teda až na mě, chlapy s malým pérem neobsluhuje.. Teď z muźského reportiáru: Mladej sexouš, ale strašnej alfapíčus, schizofrenický správný klučina a homokládský větrovák s choutkama lízat analní kolíky po použití. Tak, hra může začít!!

Vezmeš si mě, kámo? (2017)

Frantíci se rozhodli natočit svoji variaci na ještě větší stupiditu “Když si Č(ur)ak bral Lerryho“, ale tohle byla o fousek lepší a větší prdel. Byla to taková píčovina, až to prostě bylo dobrý. Poslední dobou ty žabožroutské kondomedie stojí za starou belu, ale tohle patří mezi ty lepší výstavní kusy. Vedlejší postavy, které se ve filmu jen mihly, jako třeba teplouš s udicí nebo slepec se slepeckým psem, byly k pousmání. Kdyby se to točilo v Práglu, tak by do toho velel Okamura, aby nedopatřením neznásilňovali naše matky a dcery, a neprodávali ten jejich kebab. Někdy se prostě vyplatí hrát si na buzíka. Otevře se vám úplně jiný svět, a taky se mi začíná líbit YMCA.

Ready Player One: Hra začíná (2018)

V roce 2045 se svět octne v největším chaosu a krizi, jediná spása pro lidi je "výar" videohra OASIS, rozsáhlý virtualní svět, kde můžete dělat co chcete a za koho být chcete, kde je ten největší hon na easter eggy a.k.a. "velikonoční vajca", a ten kdo je všechny najde, dostane nevyčíslitelné bohatsví Jamese Hallidaye, neboli stvořitele OASIS. Celý svět pohltí tahle soutěž, mezi ně patři taktéž jeden nebojácný mladý jinoch Wade. Užijte si tuhle šílenou a nebezpečnou indianajones podívanou za pokladem. Film vás bude bavit i svými odkazy a easter eggy na herní, filmové tituly. Najdete tu prakticku vše. Máme tu i hodně odkazů na starší publikum. No na rovinu, komu, kterýmu je min. pod 30 zná Montyho Pythona, The Shining, Take on me nebo "řekni cokoliv"? Tohle musíte zkouknout i na podruhý abyste zvládli všechen ten, nával na popkulturní věci. V jedné vteřině se objeví i milion dalších odkazů nebo postaviček, třeba vojáci z Halo, mašině z Terminátora dvojky, Sonica, Jasona Vorheese, Freddyho Kruegra, Rogera z falešné hry, železného obra, nebo profesora z "Návratu do budoucnosti" Polovina rozpočtu byly zřejmě poskytování autorských práv. Nejlepší je, když jste ještě k tomu fanda do filmů jako já, tak si film ještě víc užijete a pokud ne, tak bude mít film pro vás jinou váhu. Jinak film je trochu přemrštěn na 140 minut, a všechno to má divné tempo. Hlavně na konci kde máte malou šanci všechno postřehnout. Kamera je moc divoká, takže nedoporučuju být u toho nalepenej jak moucha. Pro nerdy nový druh porna. Zatímco někteří lidé budou vždy číst Vojnu a mír jako detektivku, někomu stačí přečíst si obal od žvýkačky a rozluští tajemství vesmíru.

Kouř (1990)

Jedu dál stále s tebou víme kam cesty vedou je to fajn, fajn, fajn, je to fajn fajnový. Príma den se nám dělá nálada prostě skvělá Je to fajn, fajn, fajn, je to fajn fajnový. Vozím s sebou hity tutový.

Tátova volha (2018)

Asi už podle popisu děje, jste pochopili, že jde o to největší drama. Máme tu smrt manžela, krizi, rakovinu a utajeného syna. Tolik emocí najednou, až to je k zblití, ale všechno tohle má ještě komediální stopu. Je to něco jako "Thelma a Louise" "alá" po česku. Asi největším plusem je, že to má kratkou stopáž (asi kvůli tomu, že neměli dostatek peněz), jinak na české poměry hezká stylizace, kamera, krajina, která by se hodila na nějakou reklamu na Bohemia Chips, je to po dlouhé době přijemná komedie, která nenadchne a možná potěší ženy. Humor je slabší. Herečky sympatický. Je jasný, že film kopíruje asi tucet podobných amerických filmů. I když moc nechápu proč teda vůbec toho syna hledali? Že by šlo o pomstu nebo o to že dal řetízek do jinýho hrníčku? Jediná krasavice, která byla ve filmu byla ta volha.

Já, Tonya (2017)

Okey, tohle byla do písmena prostě bomba. Skvělá Robbie to do role dala nejlépe co mohla. Celý film je něco jako napůl dokument s různým komentářem a rozhovorem, které stejně v drtivé většině hrajou herci, a ne skuteční uchazeči. Kdo asi tomuhle incidentu více dával svůj čas a nějak chápou o koho tady jde, tak budou znát vše dopředu, ale tenhle film není o tom, je to o tom, že i přes to jak máte posraný život, arogantní a chladnou máti, násilnického burana, tak dokážete všechno např. stanete se nejslavnější krasobruslařkou. Celej život vám někdo říká že na to nemáte, že jste kus hovna, že nejste dokonalý adept na slušnou spodinu, a co? "Ty si naser kurva!" Tohle je pravej svět debile, ne růžová zahrada. Jinak rada pro příště. Nikdy si to své branže nenajímej tlustoprdy a totální vylízanské kretény, nebo si kvůli nim úplně posereš celý život. Blbý holky si nikdy neberou blbé idioty

Noční hra (2018)

Najednou se mi nezdají ty Rogenovky a Francoviny zas tolik špatné.. nuda

The Florida Project (2017)

V Orlandu na Floridě poblíž Disneylandu stojí hnusný, plesnivý a fialový hotel Magic Castle. Obývané s největší lůzou, s nižší lidskou třídou, nesympatickými a nebezpečnými feťáky. A správce jim dělá Bobby (Williem Dafoe). V jednom pokoji žije mladá matka Halley, se svým šestiletým spratkem. Nemají ani činži, tak nabízejí lidem kradené parfémy a zlaté poukázky. A všechny průsery obvykle ručí Bobby. No, a takhle sledujeme jejich nudné životy a řikáme si, že nejsme na tom tak špatně a uvědomujeme si, že na naše trapná rodina je to nejlepší na světě. Později čekáme jen na to, že pro malou, si odebere sociálka a pak film skončí v ateliérech Disneylandu. Ze začátku to je docela nuda a sledujem jak děti dělají píčoviny s nezodpovědnou matkou, která dělá ještě větší píčoviny. Film nemá zápletku a ani skoro žádný děj. Taky to měl být záměr. Je určitě možný, že film nám chce zachytit to, že má nějakou podstatu, a hledáme v tom nějaký poučení. Kromě Williema Dafoea, nemá nikdo žádný extra herecký zkušenosti, a všichni jsou neherci. Děti to zahráli docela dobře a bezchybně. Jinak všechno je točeno na skutečných místech, hlavně v místech našeho hotelu, který podle hodnocení je opravdu stejně tak špatný jak ve filmu. Pokud máte rádi žánr "všichni jsme v prdeli" tak prosím nechte si čvachtat!