Zack a Miri točí porno (2008)

Starej dobrej Smith, natočit romantiku při natáčení porna je samo o sobě úlet. Jason Mewes je dobrej i bez páča a bez Boba. A poučení na závěr? Netočte anál ze spoda. :-)))

Hory zalité krví (2009)

Počáteční titulky jsou to nejlepší z celého filmu, pak se jedná o souhrn všech kliše tohoto žánru s vykrádáním slavných příbuzných, ale řemeslně natočených.

Borsalino a spol. (1974)

Cesta pomsty na smrt Francoise Capelly je pořád kvalitní gangsterka ze staré školy, ale charizma Bebela tam chybí.

Rok jedna (2009)

O podobného filmu jsem ani nic moc nečekal. Sice to chvílemi bylo až moc fekální, ale přesto jsem se bavil. Rozhodně se mi to líbilo víc než francouské RRRrrrr!!! A zde zmiňovaný Život Briana je úplně někde jinde to se ani nedá srovnat.

Náhradníci (2009)

Dobrej nápad, ale horší provedení, což je vzhledem k poteciálu ansáblu velká škoda.

Picasso (2008) (divadelní záznam)

Viděl jsem to i v divadle a byl jsem nadšený, co dokáží zahrát pouze dva herci. Zejména Cibulková jako árijská diva zatápíc Picassovi neměla chybu. Kontakt s publikem je vždy lepší než televizní záznam.

Poslední dům nalevo (2009)

Že bych z to ho byl odvázaný, se říci nedá. Chvílemi mi to připadalo strašně zdlouhavý a nezáživný. Scéna znásilnění a s drtičem byly fakt hustý.

Útěk z L.A. (1996)

Na to jakej to mělo rozpočet a herecké obsazení, tak nic moc. Triky jak z levného seriálu. Takový nafouknutý skoro remake Útěku z NY.