• Krátkometrážní

Příběh žraloka (2004)

Slabší verze Nema s dabingem Willa Smithe. Medúzy Ernie a Bernie jsou ale super. "Velrybí myčka. Služeb máme móře. A ty ceny. Ó můj bože!" :D

Proč? (1987)

Tenhle film jsme si s kámoši oblíbili. Je tam tolik hlášek a vtipných scén. Uvidíte, co dokázali sparťnaští fanoušci ve vlaku z Prahy do Bánské Bystrice v roce 1985. Spousta dnešních známých herců tímhle filmem začínala, jako třeba Jiří Langmajer nebo Martin Dejdar. Ovšem v tom vlaku už to asi taková sranda nebyla: "Brusel! Brusel!" :D

Prci, prci, prcičky: Spolek Beta (2007)

Věčná nesnášenlivost mezi kolejí Šprtů a spolkem Beta. Rozhodnout to může jen Řecká olympiáda, které dělá rozhodčího Jimův táta. Bývalý mistr. "Na farmě jsme měli 600 prasat. Vím, jak takové prase uvažuje." :D

Prci, prci, prcičky: Na táboře (2005)

Nepřímé pokračování Prciček. Absence většiny hlavních postav je opravdu hodně znát. Zachraňuje to pouze Jimův táta. "Jak vám chutná výtažek ze Stifyho?" :D

Prci, prci, prcičky 3: Svatba (2003)

Další pokračování úspěšné americké komedie. Teď už jsou dospělí a stojí před velkou životní událostí. Stifler a Finch si prohodí role a opravdu jim to jde: "Vyhul mi hůl. Rocco Siffredi" :D

Prci, prci, prcičky 2 (2001)

Tentokrát po maturitě a u jezera. Podobné jako 1 se spoustou neopakovatelných fórů. Hlavně je dost dobrá návštěva hudebního tábora. "Jsem P. T. a mám největší koule!" :D

Prci, prci, prcičky (1999)

Na tomhle filmu jsem vyrůstal. Ani nevím, kolikrát jsem ho i s jeho pokračováními viděl. Ten film má něco do sebe. Tady mi přijde trochu podhodnocený. Stifler prostě nemá chybu: "Vykuř mi ho, krásko!" :D

Potomci lidí (2006)

Zajímavé zamyšlení nad tím, jak bychom jednou mohli skončit. Děj se odehrává v roce 2027, kdy se už nerodí děti. To má samozřejmě obrovský vliv na společnost a vznikají ozbrojené konflikty. Opravdu hodně depresivní film. Clive Owen se snaží zachránit jednu těhotnou ženu. Na cestě ovšem naráží na samé překážky a lidstvo je na pokraji zhroucení. Podaří se mu to? "Už nám není pomoci."

Posel z Liptákova (1997) (divadelní záznam)

Tato hra je rozdělená na 2 částí. Ta druhá je lepší. "Tak aspoň něco naznačte. My nesmíme ani naznačovat." :D

Podivuhodný případ Benjamina Buttona (2008)

Tak jako se obvykle u filmů nedojímám, tak tenhle mě opravdu dojal. Je to zvláštní narodit se jako dědek a pak celý film mládnout. Brad Pitt potřeboval ke konci hodně liftingu, aby vypadal na 20. Cate Blanchett je prostě parádní. Ale ten konec, je hodně dojemný. "Jsi o tolik mladší. Jen navenek."