• Krátkometrážní

Transformers (2007)

Tohle se Michaelu Bayovi povedlo. Napoprvé mě to naprosto okouzlilo. Roboti bojující mezi sebou, sen mého dětství. Některé fighty jsou opravdu luxusní. Třeba závěrečné bránění města. Ostatně, kdo by se na to nepodíval už jenom kvůli Megan Fox že? :) Akorát si mohli odpustit ty americké kecy na konci. "Same, ty masturbuješ?" :D

Comeback (2008) (seriál)

Martin Dejdar perlí v roli metalového Ozzáka. Tomáš Matonoha jak jeho brácha taky není špatný. Občas je to fakt sranda. Některé díly jsou lepší, jiné zas slabší. "Denatura" :D

Noc v muzeu (2006)

Srandovní film s Benem Stilerem jako nočním hlídačem v muzeu, kde exponáty přes noc zázračně ožívají. "Bejku, dáš mi žvejku?" :D

Quantum of Solace (2008)

Horší než Casino Royale. Vůbec to nemělo klasický bondovský děj. Nejslabší bondovka s Danielem Craigem. A Olga Kurylenko mě jako Bolivianka taky moc nepřesvědčila...

Tropická bouře (2008)

Parodie na Četu. Naprosto drtící fóry a excelentní výkon Toma Cruise, kterého bych tam ani nepoznal. :) Robert Downey Jr. jako australský černoch byl taky skvělý. Úvodní fiktivní trailery jsou výborné. Ještě lízání hlavy bylo hodně dobré. A na závěr výstižná hláška Roberta Downeyo Jr.: "Never go full retard." :D

Hellboy 2: Zlatá armáda (2008)

Rozhodně lepší než 1. Spousta bitek a potvor. Ta závěrečná se Zlatou armádou je nejlepší. I elfové jsou super. Guillermo del Toro je borec. "Tady to smrdí. Horší než v mym pokoji." :D

Star Wars: Klonové války (2008)

Tak od tohohle jsem opravdu čekal víc. Začáteční scéna bránění města byla úplně skvělá. Jinak první půlka filmu dobrá, ta druhá slabší.

30 dní dlouhá noc (2007)

Hodně dobrý upíří horor. S párádní atmosférou a pouze polovičním hepáčem. Na Aljašce to v zimě není žádná sranda... Josh Hartnett se s nimi ale popral pěkně.

Monstrum (2008)

Film od tvůrců Ztracených? Ten jsem musel vidět! A vůbec nebyl špatný. Záběry z první osoby člověka opravdu vtáhnou do děje. Nakonec se nám to rozbinule v trilogii, která sice na sebe úplně nenavazuje, ale i tak je dost zajímavá. :)

Hancock (2008)

Proč by nemohl být superhrdina ožralý bezdomovec? :) Willu Smithovi role celkem sedne. Charlize Theron je jako vždy okouzlující. ;) Hodně dobrý film. "Dobrá práce." :D